Lietuvos rinktinė sužinos varžovus Europos čempionato atrankoje (VIDEO)

2018-04-12

Balandžio 12 dieną 20 val. (Lietuvos laiku) Trondheime bus ištraukti 2020 metų Europos čempionato burtai. Pirmą kartą istorijoje į finalinį čempionato etapą, kuris vyks Norvegijoje, Austrijoje ir Švedijoje, pateks 24 šalių nacionalinės rinktinės.

lietuva gruzija

Iš viso atrankoje varžysis 32 nacionalinės rinktinės, o šios atrankos metu bus išdalinta 20 kelialapių (trys šeimininkų rinktinės bei čempionų titulą ginsiantys ispanai jau užsitikrinę patekimą) į kol kas didžiausias Europos pirmenybes. Atrankos metu visos rinktinės bus suskirstytos į 8 grupes po 4 komandas. Patekimą į Europos čempionatą garantuotų bent antroji vieta grupėje, tačiau kelialapiai atiteks ir 4 geriausioms trečiosioms grupių rinktinėms.

Lietuva, kuri praėjusioje atrankoje nusileido galingoms Prancūzijos ir Norvegijos rinktinėms, šįkart pateko į trečią krepšelį. Tai reiškia, jog vienoje grupėje lietuviai jau tikrai nebus su Latvija, Šveicarija,  Slovakija, Ukraina, Izraeliu, Turkija.

Atranka į 2020 metų Europos čempionatą prasidės jau šio spalio pabaigoje ir tęsis iki 2019 metų birželio. Iki šio atrankos ciklo pradžios mūsų nacionalinės rinktinės dar laukia pasaulio čempionato atrankos paskutiniojo etapo kova su islandais. Pirmoji kova prieš islandus „Siemens“ arenoje įvyks birželio 8 dieną, o birželio 13 dieną bus žaidžiamos atsakomosios rungtynės jau varžovų aikštėje.

Tiesioginę transliacija galima stebėti: https://www.youtube.com/watch?v=WlfKuWeguxI

Varžybų rezultatai