Lietuvos U-16 merginų paplūdimio rankinio rinktinė surengė trečiąją stovyklą Melnragėje

2016-07-03

Rankinio federacijos iniciatyva surengtas ir paplūdimio rankinio turnyras, kuris vyksta liepos 2-3 dienomis. Į turnyrą susirinko 5 komandos, kurios varžosi dėl JOMA taurės. Veteranių komanda „Jūra“, klaipėdiečių rankininkių suburta komanda „Memelfrau“, Kauno rajono HC „Garliava“ bei komanda „Žemaitija“.

Merginų U-16 treneris Karolis Kaladinskas pasidalino savo mintimis, lūkesčiais ir vizija:scam-014

“Į trečiąją stovyklą buvo pakviestos 14 žaidėjų, deja, viena žaidėja pasiruošimo metu patyrė traumą, todėl turime 13 žaidėjų. Iki stovyklos merginoms buvau sudaręs individualių treniruočių planus, matosi ženklus merginų įdirbis. Šiai stovyklai skiriame dėmesį deriniams, taktikai, ir stengiamės rasti optimaliausią dešimtuką, kurios
merginos galėtų tam tikrose pozicijose atlikti savo darbą geriausiai. Labai džiugu, kad galime save išmėginti turnyre ir matyti savo spragas, kur turime pasitaisyti. Turnyre mėginame dvi skirtingas puolimo sistemas, todėl žaidžiant prieš fiziškai stipresnes varžoves labai gerai matyti kas mums priimtina labiausia”.

 

Po stovyklos bus atrinkta dešimt žaidėjų, kurios vyks į Portugaliją ir atstovaus Lietuvą. Merginų rinktinė liepos 7 dieną išskrendą į Portugaliją, kur vyks Europos paplūdimio rankinio čempionatas. Lietuva yra A grupėje kartu su Vengrija, Šveicarija ir Norvegija.

Merginų sąrašas, kurios dalyvauja stovykloje:

  • Aušra Šponė, Greta Makovskytė, Ugnė Malinauskaitė, Jolanta Kosiakaitė (Vilnius)
  • Greta Valatkevičiūtė, Rusnė Markinaitė (Garliava)
  • Karolina Čekuolytė (Utena)
  • Aistė Dražbaitė, Ugnė Kavalenkaitė, Viltė Masaitytė, Austėja Rimkutė (Klaipėda)
  • Ugnė Benevičiūtė (Alytus)
  • Ieva Jankauskaitė (Kretinga)
Varžybų rezultatai