Lietuvos U-18 rinktinė pergalę paleido paskutinę minutę

2016-08-20

Kauno sporto halėje vykstančiame Europos U-18 rankinio čempionate ir toliau stringa mūsų nacionalinė rinktinė, kuri nusileido varžovams iš Moldavijos 24:25 (12:13). Po šio pralaimėjimo tapo aišku, jog rytoj Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė kausis tik dėl 7 – osios vietos čempionate.

moldova-lithuanial-160820-5745Rungtynes sėkmingiau pradėję moldavai pirmavo nuo pirmų rungtynių minučių, tačiau mūsiškiai, kurie šiandien vertėsi be čiurnos traumą patyrusio Luko Vanago, sugebėjo atsitiesti ir kėlinio pabaigoje ne tik išlyginti,bet ir persverti rezultatą. Po pirmųjų 30 rungtynių minučių lietuvaičiai buvo priekyje 12:13.

Po ilgosios pertraukos rungtynės klostėsi pagal panašų scenarijų. Dažnai aikštės viduryje klydę Lietuvos rankininkai leido varžovams susikrauti trijų įvarčių pranašumą (17:14) ir buvo priversti visas likusias rungtynes vytis varžovus. Galiausiai,likus rungtyniauti iki susitikimo pabaigos vieną minutę, pavyko išlyginti rezultatą (23:23). Rungtynių pabaigoje drausmingiau sužaidę Moldavijos rankininkai sugebėjo išplėšti pergalę ir tuo pačiu teisę kautis dėl 5 – osios vietos čempionate.

Naudingiausiu žaidėju mūsų rinktinės gretose buvo pripažintas vartininkas Matas Pranskevičius, kuris ne kartą gelbėjo savuosius vartus nuo įvarčių. Rezultatyviausiai Lietuvos gretose rungtyniavo Laurynas Petrušis, pelnęs 5 įvarčius, po 4 pelnė Tomas Valiulis, Lukas Ragelis bei Aleksandras Grišinas. Moldavijos gretose rezultatyviausi buvo Romanas Dodica ir Valentinas Ivancenco, įmetę po 6 įvarčius.

 

Varžybų rezultatai