Lietuvos vyrų rinktinė Rusijos B nacionalinei komandai nepaliko jokių vilčių

2017-10-28

lietuvos rinktinėAntroji draugiško turnyro diena Lenkijoje Lietuvos vyrų rinktinei jau susiklostė kur kas sėkmingiau. Pasaulio čempionato atrankai besirengiantys mūsų šalies rankininkai Rusijos B rinktinę įveikė rezultatu 38:28 (16:12).

Pirmose rungtynėse Lenkijoje lietuvaičiai kiek netikėtai tik lygiosiomis sužaidė su antrąja Slovakijos rinktinė, todėl šiame mače juokauti nusiteikę nebuvo. Jau nuo susitikimo pradžios mūsų rinktinė bėgo į priekį ir per pirmąjį rungtynių kėlinį sau susikūrė 4 įvarčių pranašumą (16:12).

Antroji rungtynių pusė lietuvaičiams buvo dar sėkmingesnė – jos metu pelnyti net 22 įvarčiai ir pergalė pasiekta dviženkliu skirtumu (38:28). Šiame mače vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas išbandė ir naujuosius savo ginklus: Mindaugą Tarcijoną, Gabrielių Virbauską, Karolį Bliuvą bei Igną Grigą. Visi rankininkai paliko gana ryškų pėdsaką rungtynių protokole, o Gabrielius Virbauskas su 5 pelnytais įvarčiais buvo vienas iš dviejų rezultatyviausių komandos žaidėjų.

Lietuvos rinktinė rytoj 18:00 val. žais paskutiniąsias kontrolines rungtynes Lenkijoje, o jų varžovais bus Lenkijos B rinktinės nariai. Susitikimas tiesiogiai bus transliuojamas ir internetu.

Lietuva: Skirmantas Plėta ir Gabrielius Virbauskas po 5,  Gerdas Babarskas ir Valdas Drabavičius po 4, Ignas Grigas, Lukas Simėnas, Tadas Stankevičius ir Mindaugas Tarcijonas po 3, Mindaugas Dumčius, Mindaugas Urbonas ir Jonas Truchanovičius po 2, Gintaras Cibulskis ir Karolis Bliuvas po 1.

Rusija B: Nikita Kamenev 8, Konstantin Ashikimin ir Vladislav Taturov po 4, Savelyi Shalabanov ir Nikita Kalarash po 3.

Varžybų rezultatai