Lietuvos vyrų rinktinei – Europos elito testas

2017-10-23

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradėjo pasirengimą pasaulio čempionato atrankos varžyboms, kurios sausio 12-14 dienomis vyks Klaipėdoje. Lietuvos rinktinė varžysis vienoje grupėje kartu su Gruzijos, Latvijos ir Izraelio nacionalinėmis komandomis, o į kitą etapą pateks tik grupės nugalėtojas.

lietuva belgija

Šią savaitę Lietuvos vyrų rinktinė renkasi į treniruočių stovyklą Klaipėdoje, kur kartu treniruosis iki ketvirtadienio, o vėliau išvyks į draugišką turnyrą Lenkijoje. Stovyklos Klaipėdoje metu numatytos ir draugiškos rungtynes su šalies čempionais Klaipėdos „Dragūno“ rankininkais. Tuo tarpu Lenkijoje per tris dienas bus sužaistos trejos kontrolinės rungtynės su elitinėmis Europos rinktinėmis. Penktadienį mūsų šalies rankininkai stos į kovą su Slovakijos rinktine, šeštadienį numatytas kontrolinis mačas su rusais, o sekmadienį laukia draugiškos rungtynės su šeimininkais lenkais.

Lietuvos vyrų rinktinės sudėtyje šį kartą neišvysime traumuotų Beno Petreikio ir Viliaus Rašimo bei Ispanijoje rungtyniaujančio Rolando Bernatonio. Pirmą kartą rungtynių metu rinktinės marškinėliais užsivilks Klaipėdos „Dragūno“ gretose žaidžiantis Žanas Gabrielius Virbauskas bei „KTU“ ekipos lyderis Ignas Grigas. Pagrindinėje rinktinės sudėtyje bandys įsitvirtinti ir tik draugiškus mačus prieš latvius žaidę vartininkas Benas Vaicekauskas bei centro pozicijos žaidėjas Lukas Juškėnas.

Nr. Pavardė Vardas Klubas
1 VAICEKAUSKAS BENAS „Dragūnas“ Klaipėda
3 URBONAS MINDAUGAS „Granitas-Karys“ Kaunas
5 JUSKENAS LUKAS „Dragūnas“ Klaipėda
7 MALAŠINSKAS AIDENAS  „Motor“ Zaporožės (UKR)
9 VIRBAUSKAS GABRIELIUS  „Dragūnas“ Klaipėda
10 CIBULSKIS GINTARAS „Dragūnas“ Klaipėda
14 BABARSKAS GERDAS  „SG BBM Bietigheim“ (GER)
15 SIMENAS LUKAS  „Dragūnas“ Klaipėda
16 GURSKIS LUKAS „Granitas-Karys“ Kaunas
17 TRUCHANOVIČIUS JONAS „Montpellier HB“ (FRA)
20 PLĖTA SKIRMANTAS  „Les Vikings de Caen“ (FRA)
31 PALEVIČIUS LAURYNAS  „Dragūnas“ Klaipėda
32 MORKŪNAS GIEDRIUS „Riihimaen Cocks“ (FIN)
33 GRIGAS IGNAS „KTU“ Kaunas
35 DRABAVIČIUS VALDAS  VHC „Šviesa“ Vilnius
55 STANKEVIČIUS TADAS  „Dicken“ (FIN)
88 DUMČIUS MINDAUGAS  „EHV Aue“ (GER)
Varžybų rezultatai