Liga nutraukė B.Ivanauskaitės karjerą

2020-10-07

Liga nutraukė vienos geriausių mūsų šalies rankininkių 22 metų Brigitos Ivanauskaitės karjerą. Šią vasarą su Vokietijos „Zwickau“ klubu vasarą dviejų metų kontraktą pasirašiusi klaipėdietė išgirdo žiaurią gydytojų diagnozę – kelio kremzlės artrozė.

brigita ivanauskaitė 2„Neturėjau jokios traumos, tai yra liga, kuri nutraukia mano karjerą. Gydytojai pasakė, kad viskas. Skausmas atsirado prieš metus ir bandžiau sportuoti, tačiau vėliau jau tiesiog nebegalėjau paeiti.

Šiuo metu esu laukime, tačiau savo karjeroje turiu dėti tašką. Vis dar esu Vokietijoje, kur lankysiuosi pas gydytojus, tačiau jei ir bus kažkas daroma tai tik tam, kad ateityje būtų lengviau gyventi.

Noriu padėkoti visiems, prisidėjusiems prie mano karjeros, kurią reikia taip netikėtai nutraukti. Rankinis padėjo man susiformuoti, kaip asmenybei, tačiau dabar teks judėti toliau be jo“, – teigė žaidėja.

B.Ivanauskaitė geriausia šalies rankininke buvo renkama 2017 ir 2015 metais. Iki 2017 metų ši rankininkė atstovavo Klaipėdos „Viesulo-Dragūno“ ekipai, o vėliau išvyko į užsienį ir rungtyniavo Norvegijos bei Vokietijos klubuose. Su šalies devyniolikmečių rinktine B.Ivanauskaitė yra patekusi į Europos čempionatą, o su Lietuvos moterų rinktine dalyvavo Europos bei pasaulio čempionatų atrankos varžybose.

Varžybų rezultatai