LRF abejas moterų rinktinės rungtynes su Italija siūlys žaisti Lietuvoje

2020-03-04

Lietuvos moterų rankinio rinktinės kovo mėnesį laukia dvigubas itališkas iššūkis – kovo 26 dieną rungtynės Alytuje, o kovo 29 atsakomasis mačas Teramo mieste Italijoje.

Europos rankinio federacija (EHF) išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, kad kol situacija dėl koronaviruso plitimo yra stebima, tačiau atšaukti rungtynių kol kas neketinama. Nepaisant to, EHF pabrėžė, kad atsižvelgiant į situacijos rimtumą, pokyčiai ateityje yra įmanomi.

Donatas PasvenskasLietuvos rankinio federacija (LRF) savo ruožtu yra nusprendusi teigti prašymą abejas Europos čempionato atrankos rungtynes su Italija vykdyti mūsų šalyje.

„Atsižvelgdami į situacijos rimtumą ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas siūlysime Europos rankinio federacijai abejas rungtynes vykdyti Lietuvoje. Nors iki susitikimo dar yra šiek tiek laiko, tačiau jau dabar turime rūpintis komandos kelione bei apgyvendinimu, tad norisi turėti, kuo daugiau aiškumo jau dabar“, – teigė LRF prezidentas Donatas Pasvenskas.

Lietuvos ir Italijos rinktinės atranką į Europos čempionatą pradėjo dviem nesėkmėmis, tad dvejos tarpusavio rungtynės bus labai svarbios, kovojant dėl trečiosios vietos grupėje.

Varžybų rezultatai