LRF I-oje lyderių laukia lyderių akistata

2018-03-30

LRF I lygoje jau matoma reguliaraus sezono finišo tiesioji ir komandoms beliko tik 4 turai! 19-ajame ture daugiausiai intrigos lauksime lygos lyderių akistatoje.

Penktadienis (03.30 d.)

Vilniaus VHC „Smūgis – SM Tauras“ – Kauno raj. „SM“

krsm119:00 val. susitinka VHC Smūgis – SM Tauras ir Kauno raj. SM komandos. KRSM antrame reguliaraus sezono rate žaidžia užtikrintai ir po vienerių lygiųjų nepralaimėjo jau penkerių rungtynių iš eilės! Vilniaus komanda taip pat laimėjo penkerias rungtynes iš eilės antrame reguliaraus sezono rate ir jei įveiktų varžovus šiame susitikime –  užsitikrintų pirmąją vietą reguliariajame sezone, nors liktų dar sužaisti trejas rungtynes! Vilniečiai turi nesuvestų sąskaitų su KRSM rankininkais, kuriems pirmame rate pralaimėjo rezultatu 31:30. Jei VHC „Smūgis – SM Tauras“ laimi, užsitikrina pirmąją vietą, jei KRSM laimi –  priartėja prie Vilniaus ekipos, bet turi laukti dar dvejų Vilniaus komandos pralaimėjimų iš trijų likusių rungtynių.

LRF I lygos lyderių mūšį stebėkite tiesioginėje transliacijoje Vilniaus VHC Smūgis –SM Tauras facebook paskyroje.

Prognozė: 55:5:40

HC molėtaiPasvalio „Kurana – SM“ – Molėtų „InTransport“

19 val. susitinka Pasvalio „Kurana-SM“ ir Molėtų HC „InTransport“ komandos. Molėtų rankininkams reikia iš likusių paskutinių trijų rungtynių pasiekti bent dvi pergales, kad patektŲ į finalinį ketvertą, todėl molėtų rankininkams šios rungtynės itin svarbios. Pasvalio ekipa jau nebepretenduoja patekti į ketvertą, todėl jie neturėtų jausti spaudimo ir savo žiūrovų akivaizdoje gali sužaisti geras rungtynes!

Prognozė: 35:5:60

19 turo rungtynės tarp Alytaus Varsa-Stronglasas ir Šalčininkų raj. Sokol komandų nukeltos į balandžio 8 d.

19 turo rungtynės tarp Panevėžio HC Grifas ir Vilniaus HC Amber komandų nukeltos į balandžio 22 d.

Šiame ture pagal tvarkaraštį ilsisi Zarasų ZRK „Kiras“ rankininkai, o Kauno FRK Atletas įsirašo pergalę prieš Tauragės „Šiltauros“ komandą 10:0.

Straipsnio autorius: Paulius Šileika

Varžybų rezultatai