LRF I-oje lygoje naujajame sezone varžysis dešimt ekipų

2018-09-29

Spalio 7 dieną startuos LRF I-osios lygos pirmenybės, kuriose norą varžytis šiemet išreiškė 10 komandų. Prie lygos senbuvių prisijungė iš aukščiausios lygos pasitraukusi Varėnos „Ūla“, o į aukščiausią iš pirmosios lygos perėjo Panevėžio rankininkai. Savo veiklą LRF I-oje lygoje kol kas sustabdė ir Kauno FRK „Atleto“ rankininkai.

smūgis čempionai

Varžybų sistemoje pokyčių šį sezoną praktiškai nėra. Jau pernai buvo pereita prie to, jog visos komandos tarpusavyje sužaidžia dviejų ratų sistema, o  keturios stipriausios lygos komandos varžosi finalo ketverte.

Praėjusiais metais tiek reguliariojo sezono, tiek ir viso čempionato nugalėtoju tapo Vilniaus VHC „Smūgis – SM Tauras“ rankininkai, tačiau kadangi tai yra dublerinė „Šviesos“ komanda, į aukščiausią Lietuvos rankinio lygą jie nesikėlė. Antri pernai liko Kauno rajono „SM“, kuri šiemet kiek pakeitė pavadinimą – Kauno rajono „SM Garliava“. Treti liko HC „Molėtai InTransport“, ketvirti – HC „Amber“, abi šios komandos LRF I-oje lygoje kovos ir šiemet.

Jau pirmajame varžybų ture spalio 7 dieną laukia intriguojančios akistatos. Tauragėje „Šiltaura“ testuos iš aukščiausios lygos atkeliaujančią Varėnos „Ūla“,  praėjusių metų nugalėtojai VHC „Smūgis – SM Tauras“ rankininkai namuose priims Zarasų „Kirą“, Pasvalio „SM“ savo žiūrovų akivaizdoje priims pasikeitusią Kauno rajono „SM Garliavą“, dublerinė Alytaus „Varsos“ ekipa SRC „Varsa – Stronglasas“ namie žais su Molėtų „InTransport“ ekipa, o Šalčininkuose „Sokol“ kausis su Vilniaus HC „Amber“.

Varžybų rezultatai