LRF I-oji lyga prasidėjo atkakliomis kovomis

2017-10-15

Garliavoje praėjusiais metais treti likę Kauno rajono „SM“ rankininkai priėmė lygos debiutantus Vilniaus HC „Amber“. Po atkaklios kovos šeimininkams vis tik pavyko iškovoti pergalę rezultatu 30:27 (16:15). Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Deividas Jovaišas, pelnęs 8 įvarčius bei Arminas Stankūnas, pridėjęs 7. Abu šie rankininkai rungtyniauja ir aukščiausioje šalies lygoje kartu su „KTU“ klubu. „Amber“ klube rezultatyviausias buvo 8 įvarčius pelnęs Arminas Rosliakas, 5 pridėjo Lars Nickel, 4 pelnė Juan Casares.

Po rungtynių „Amber“ treneris Mindaugas Sukackas teigė, jog jo ekipai pritrūko susižaidimo: „Pirmos rungtynės, nauja komanda, stiprus varžovas – visa tai susidėjo į vieną . Patiko, jog tikrai pagirtinai kovojome ir palyginus nedaug klydome. Dar yra kur tobulėti ir laukia sunkus darbas.“

hc amber

Pasvalyje po dramatiškos kovos šeimininkai SM „Kuranos“ rankininkai buvo priversti pripažinti Tauragės „Šiltauros“ pranašumą. Likus rungtyniauti iki susitikimo pabaigos 4 minutes rezultatas dar buvo lygus (23:23), tačiau Donato Laugalio vedami tauragiškiai solidžiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę 26:24. D. Laugalis tapo rezultatyviausiu žaidėju, jo sąskaitoje 11 tikslių metimų, 6 pelnė „Šiltauros“ žaidėjas Aivaras Ramanauskas, Pasvalio ekipai Mindaugas Nakvosas pelnė 10, Gytis Šimoliūnas pridėjo 6.

Molėtų „InTransport“ klubas naująjį sezoną pradėjo kiek netikėta pergale. Jie rezultatu 28:26 (16:13) nugalėjo pernai aukščiausioje lygoje žaidusią Panevėžio „SG – KKSC Grifas“ komandą. Puikiai žaidusi Molėtų komanda nuo pat susitikimo pradžios paėmė rungtynių kontrolę ir varžovams į priekį išsiveržti taip ir neleido. Šeimininkams net 13 įvarčių pelnė Mindaugas Agurkis, 5 pridėjo Jūris Aganauskas. Panevėžio ekipoje rezultatyviausias buvo jaunasis Erikas Vikoicis, kurio sąskaitoje 9 įvarčiai, 7 pelnė Evaldas Vėta.

Mindaugas Vėta (Panevėžio „SG – KKSC Grifas“):  „Netekus didžiosios dalies pajėgiausių žaidėjų HC „Grifas“ šiuos metus nusprendė suspenduoti aukščiausią lyga ir dalyvauti I oje šalies lygoje. Rungtynės buvo be galo įdomios žiūrovams, nes iki pat galo rezultatas buvo apylygis – buvo sukurta intriga žiūrovams. Deja, pabaiga geriau susiklostė Molėtų komandai, kuri pelnytai laimėjo rungtynes. Gaila, bet neturėjome lygiaverčių žaidėjų, kurie galėtų rungtynių gale pakeisti pagrindinius žaidėjus.“

kiras2

Šalčininkų rajono „Sokol“ iškovojo pergalę didžiausiu rezultatu. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 32:25 (15:11) įveikė Zarasų „Kiro“ rankininkus. Šalčininkų komandai pavyko išlaikyti komandos branduolį, kuri praėjusiais metais nužygiavo iki lygos finalinio ketverto, o ekipą ir pirmosiose rungtynėse į priekį vedė tie patys lyderiai. Elvin Žukovskij ir Daniel Borisevskij pirmosiose sezono rungtynėse pelnė po 7 įvarčius, Kevin Žalis pridėjo 5 tikslius metimus. Zarasų komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Mark Viršinskas ir Mantas Meduneckas pelnę po 8  įvarčius.

Dar vienos pirmojo turo rungtynės spalio 29 dieną bus žaidžiamos Alytuje tarp „SRC Varsos – Stronglaso“ ir Vilniaus „SM Tauro – VHC Smūgio“ ekipų.

Kitame ture susitiks Tauragės „Šiltaura“ ir Alytaus „SRC Varsa – Stronglasas“, Panevėžio „SG – KKSC Grifas“ ir Pasvalio SM „Kurana“, Zarasų „Kiras“ ir Molėtų HC „InTransport“, Vilniaus HC „Amber“ ir Šalčininkų raj. „Sokol“, Kauno FRK „Atletas ir Kauno rajono „SM“.

Varžybų rezultatai