LRF I-osios lygos finalo ketvertas by „Basement“ žada įsimintiną rankinio savaitgalį

2017-05-03

LRF I – osios lygos uždanga nusileis jau šį savaitgalį Garliavos sporto centre ir tai padarys su daug garso ir šviesų! Penktadienį 18:00 val. Rungtynėmis tarp Garliavos „KRSM“ ir praėjusių metų čempionų Kauno FRK „Atleto“ startuos finalinio ketverto by „Basement“ varžybos, o antrajame pusfinalyje 19:45 val. Santykius aiškinsis Šalčininkų raj. „Sokol“ ir Kauno „KTU“ ekipos.

Kauno FRK „Atletas“ – Kauno raj. „KRSM“

krsmsDu pagrindiniai koziriai, kuriuos savo rankose prieš šį LRF I-osios lygos finalo ketvertą by „Basement“ turės savo rankose garliaviečiai yra namų arena bei nesustabdomasis Arminas Stankūnas. Namuose „KRSM“ rankininkai gali tikėtis aistringo savųjų sirgalių palaikymo, kadangi jau per LRF Taurės varžybas galėjome pamatyti kaip garliaviečiai palaikė HC „Garliavos – Cascados“ merginas. Pagrindinis šios ekipos žaidėjas neabejotinai yra dar šią vasarą aštuoniolikmečių rinktinės garbę gynęs Arminas Stankūnas, kuris jau patraukė ir vyriausiojo Lietuvos vyrų rinktinės trenerio demėsį – Arminas buvo įtrauktas į klubinės Lietuvos rinktinės rezervinę sudėtį.  Šiuo metu šis perspektyvus rankininkas lygoje yra pelnęs daugiausiai įvarčių (136) ir antroje vietoje esantį Igną Grigą lenkia 5 įvarčiais.

Vis tik praėjusiųjų metų čempionai prieš šį finalo ketvertą by „Basement“ neturėtų baimintis nei varžovų sirgalių nei perspekyviojo Armino Stankūno. Šį sezoną abi komandos žaidė toje pačioje grupėje ir abi pergales tuomet iškovojo Kauno FRK „Atletas“. Nors abu susitikimai klostėsi lygiai, tačiau daugiau patirties sukaupę „Atleto“ rankininkai drausmingai sužaisdavo rungtynių pabaigas ir savo varžovus priversdavo palikti aikštę nuleistomis galvomis. Kauno FRK „Atletą“ drąsiai būtų galima įvardinti kaip stabiliausią lygos komandą jeigu ne viena diena šiame sezone, kuomet „Atletas“ triuškinamai pralaimėjo“KTU“ ekipai 27:46.  Tiesa, po šio antausio „Atletas“ padarė reikiamas išvadas ir daugiau šiame sezone kol kas nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Praėjusių metų čempionai yra vienintelė ekipa kol kas patyrusi vos vieną pralaimėjimą, todėl natūralų, jog prieš LRF I-osios lygos finalo ketvertą by „Basement“ čempionai yra laikomi labai realiai pretendentais tą titulą apginti.

Prognoze: 40:60

Šalčininkų raj. „Sokol“ – Kauno „KTU“

karolis jksŠiame pusfinalyje pakvips revančinėmis nuotaikomis. Kauno technologijos universiteto rankininkai praėjusį sezoną minimalia persvara būtent pusfinalio etape išplėšė pergalę iš Šalčininkų komandos rankų. Natūralu, jog „Sokol“ šiemet į Garliavą atvyks nusiteikę kovoti tik dėl pačių aukščiausių tikslų, o ir rezultatai, kuriuos šį sezoną demonstruoja „Sokol“ leidžia pagrįstai tikėtis pergalių. Reguliariajame sezone „Sokol“ nors ir patyrė tris pralaimėjimus, tačiau sugebėjo finišuoti pirmoje B grupės vietoje. Tai leido šalčininkiečiams praleisti aštuntfinalio etapą ir į kovą dėl medalių stoti jau ketvirtfinalyje. Ten nors Vilniaus „SM-Tauras“-VHC ir metė gana rimtą iššūkį savo varžovams, tačiau pajėgesni buvo būtent „Sokol“ rankininkai. Šios ekipos stiprybė yra ta, jog joje nėra vieno aiškaus lyderio, o iniciatyvos gali imtis net keli rankininkai. Varžovams galvos skausmą gali kelti tiek Jan Girdijevskij, tiek Elvin Žukovski, tiek Darjuš Gurecki, tiek ir kiti šios ekipos rankininkai.

Sezoną „KTU“ rankininkai pradėjo kiek buksuodami – patirtas pralaimėjimas jau pačiame sezono prieš Garliavos ekipą, vėliau sekė nesėkmė ir rungtynėse su FRK „Atletu“, tačiau sezonui persiritus į antrąją jo pusę vicečempionai surado savąjį žaidimą ir tuo galėjo įsitikinti net pats Klaipėdos „Dragūnas“. LRF taurės ketvirtfinalyje „KTU“ sugebėjo rimtai pasipriešinti tituluotai uostamiesčio komandai ir nors galiausiai jai pralaimėjo gražių žodžių apie Kauno rankininkus negailėjo nei „Dragūno“ vyr. Artūras Juškėnas, nei ekipos kapitonas Gintaras Cibulskis. Atuntfinalyje „KTU“ eliminavo Zarasų „Kiro“ ekipą, o ketvirtfinalyje krito ir praėjusį sezoną dar aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje žaidusi Pasvalio „Kurana“. Pagrindiniai „KTU“ ginklai puolime yra du – Ignas Grigas (131 įv.) ir Karolis Jankauskas (121 įv.).

Prognozė 55:45

Tiesioginė transliacija bei pramogos atvykstantiems į renginį

Nors renginys yra visiškai nemokamas, tačiau jo metu pramogų ir atrakcijų žiūrovams netruks. Įvairių žaidimų ir konkursų metu bus galima laimėti rėmėjų prizus, finalinio ketverto by „Basement“ metu atmosferą ir nuotaiką kurs „Dj“ bei renginio vedėjas, o pasibaigus finaliniam ketvertui į „afterį“ pakvies generalinis rėmėjas „Cocktail bar by Basement“. Negali atvykti? Tuomet visas keturias rungtynes tiesiogiai galėsi stebėti internetu ir be jau įprastų rankiniui Vytauto Kleinausko bei Tautvydo Kubiliaus balsų išgirsti ir keletą labai įdomių debiutų!

Varžybų rezultatai