LRF I-osios lygos starte penkios intriguojančios akistatos

2018-10-04

Jau pirmajame LRF I – osios lygos ture laukia penkios intriguojančios kovos. Dešimt pirmosios lygos komandų jau galanda ginklus prieš naujojo sezono startą, kuris įvyks spalio 7 dieną.. Visų jų tikslas vienas – pirmoji vieta ir kelialapis į aukščiausią Lietuvos rankinio lygą.

Centrinis turo mūšis Eišiškėse

sokol

Apie išskirtinę atmosferą, kurią sukuria gausiai Eišiškėse susirenkantys sirgaliai jau sklando legendos. Būtent čia įvyks centrinės pirmojo turo rungtynės. Praėjusiais metais tarp 4 stipriausių lygos komandų patekę Vilniaus HC „Amber“ vyrukai šį sezoną apsukų mažinti neketina. Vis tik, net kelių lyderių netekusiems vilniečiams lengva tikrai nebus.

Tiek šiose rungtynėse, tiek viso sezono metu HC „Amber“ ekipą į priekį turėtų vesti Maksim Malsovkij, kuris buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas ir praėjusiame sezone. Artimiausia pagalba turėtų ateiti iš taip pat komandoje likusio Giedriaus Sveklo.

Šalčininkų ekipos pagrindas nekinta jau kelis metus. Prieš du metus patekę tarp keturių stipriausių lygos ekipų, pernai jie liko už top4 borto.  Andrej Gaiduk, Darjuš Gurecki ir kiti padarys viską, jog „Sokol“ grįžtų ten, kur buvo prieš du metus – tarp keturių stipriausių lygos komandų.

Nors HC „Amber“ ekipa jau praėjusį sezoną įrodė, jog autoritetų nebijo, tačiau ir šio sezono pirmosiose rungtynėse favoritų statusą turės jų varžovai. Savų sirgalių palaikomas „Sokol“ klubas – kietas riešutas visiems varžovams.

Čempionai priims svečius iš Zarasų, vicečempionai svečiuosis Pasvalyje

Kitose rungtynėse intrigos trūkti taip pat neturėtų. Pernai LRF I-oje lygoje triumfavęs Vilniaus SM „Tauras – VHC Smūgis“ ir šį sezoną pradeda su favorito etikete. Arijus Čypas, Marius Panavas, Tadas Rasakevičius tai tik kelios pavardės, kurios turėtų kelti nerimą varžovams. Namuose pirmosiose rungtynėse žaisianti Vilniaus komanda neabejotina favoritė rungtynėse su Zarasų RK „Kiro“ ekipa.

krsmKauno rajono SM „Garliava“ naująjį sezoną pasitinka pasikeitusi iš pamatų. Į vyriausiojo trenerio poziciją vietoj Migliaus Astrausko stojo Laima Bernatavičiūtė, o lyderių estafetę iš Deivido Jovaišo, Armino Stankūno ir Modesto Sturono turės perimti komandos jaunimas. Iš esmės pasikeitusiai Kauno rajono komandai Pasvalyje lengva nebus, Mindaugas Nakvosas, Mindaugas Impolis ir jų komandos draugai padarys viską, jog garliaviečiai namo grįžtu su nuliuku.

Tauragės „Šiltaurai“, kuri nebaigė praėjusio sezono suteiktas šansas reabilituotis. Naująjį sezoną tauragiškiai pradeda su švariu lapu, tačiau jaunai Tauragės ekipai jau pirmajame ture teks rimtai padirbėti – namuose jų laukia iš aukščiausios lygos pasitraukęs Varėnos „Ūlos“ klubas. Varėniškiai jau šiame sezone bus rimtas iššūkis visoms pirmosios lygos komandoms ir sezoną jie pradeda kaip vieni iš lygos favoritų.

Dar viena sunkiai prognozuojama kova laukia Alytuje, kur „Varsos“ dubleriai priims Molėtų „InTransport“ ekipą. Molėtiškiams, pernai iškovojusiems trečiąją vietą lygoje, apginti iškovotas pozicijas lengva nebus. Nors Alytaus komandos tikslas yra ugdyti ir ruošti žaidėjus pagrindinei komandai, tačiau jau pernai jie sugebėjo įkąsti ne vieniems lygos lyderiams. Nors lengva Molėtų ekipai Alytuje nebus, tačiau jie šio susitikimo favoritai.

1turas

 

 

Varžybų rezultatai