LRF jaunimo ir jaunių taurės iškeliavo į Garliavą, Vilnių bei Alytų

2019-03-14

Trečiadienį Garliavoje įvyko LRF jaunių bei jaunimo taurės finalai. Skirtingose amžiaus grupėse pergales iškovojo Vilniaus SM „Tauro“ bei Kauno r. SM vaikinai ir Alytaus SRC merginos.

utenos dsc nugalėtojos

Pirmosios dėl LRF taurės susikovė U16 stipriausios merginų komandos. Dėl trofėjaus kovojo šeimininkės  Kauno r. SM rankininkės bei taip pat gausiai savų sirgalių palaikomos Alytaus SRC merginos.  Darniai puolusios alytiškės jau pirmajame rungtynių kėlinyje sugebėjo atitrūkti nuo savo varžovių iš Garliavos ir po pirmojo kėlinio pirmavo 23:18. Intriga šiame finale laikėsi iki antrojo kėlinio vidurio, tuomet alytiškės laimėjo atkarpą 5:1 ir jų pranašumas jau nebekėlė didesnių klausimų. Rasos Lugauskienės vadovaujama Alytaus merginų komanda šventė pergalė rezultatu 45:32. 15 įvarčių nugalėtojoms pelnė Deimantė Burbaitė, po 10 Vakarė Damulevičiūtė bei Gabrielė Paukštytė, pralaimėjusioms – 12 Martyna Ustilaitė. Naudingiausiomis mačo žaidėjomis pripažintos Gabrielė Paukštytė (Alytaus SRC) bei Ugnė Jaškauskaitė (Kauno r. SM).

jaunimas vilniausAntrajame dienos finale, kuriame susitiko stipriausios vaikinų U16 komandos, intrigos taip pat daug nebuvo. Vilniaus SM „Tauro“ vaikinai finalą pradėjo spurtu 8:0 ir nuo pat susitikimo pradžios vilčių varžovams nepaliko. Po pirmojo kėlinio Vilniaus SM „Tauro“ ekipa prieš savo varžovus Kauno SM „Taurą“ pirmavo net 24:10. Vaizdas aikštėje per daug nesikeitė ir po pertraukos, Gintaro Paškevičiaus auklėtiniai demonstravo puikų žaidimą ir toliau didino savo pranašumą. LRF taurės finalą vilniečiai laimėjo rezultatu 44:22. 8 įvarčius nugalėtojams pelnė Matas Aukštikalnis, kuris ir buvo išrinktas naudingiausiu savo komandos žaidėju, po 6  pelnė Domantas Ivanauskas ir Joris Kerpiškis. Kauno komandos gretose išsiskyrė 9 įvarčius pelnęs Arijus Vilkelis, kuris buvo ne tik rezultatyviausias, bet ir naudingiausias savo komandos žaidėjas.

garliava utenaĮnirtingiausiai vyko U18 vaikinų LRF taurės finalas. Jame susitiko šeimininkai Kauno r. SM rankininkai ir Utenos DSC ekipa.  Iki pirmojo kėlinio vidurio nė vienai iš ekipų nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo, tačiau likusias penkiolika pirmojo kėlinio minučių drausmingiau žaidę garliaviečiai prieš pertrauką pirmavo 6 įvarčiais (20:14). Tokia persvara Laimos Bernatavičiūtės auklėtiniams ramaus gyvenimo antroje rungtynių pusėje dar negarantavo. Prabėgus trylikai antrojo kėlinio minučių komanda skyrė jau tik du įvarčiai (24:22), o likus septynios minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas tapo lygus (27:27). Vis dėlto, savo namų arenoje žaidę garliaviečiai susitikimo pabaigoje atrodė šviežesni ir paskutiniosiomis rungtynių minutėmis išplėšė pergalę rezultatu 32:28. 10 Įvarčių nugalėtojams pelnė Tautvytas Jožionis, 6 – Lukas Remeika, tačiau naudingiausiu komandos žaidėju finale buvo pripažintas vartininkas Rimas Tavrukas. Utenos komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 9 įvarčius pelnęs Rokas Palskys ir 8 pridėjęs Dovydas Vitkus, tačiau naudingiausiu Utenos komandoje finale išrinktas taip pat komandos vartininkas Žilvinas Paukštė.

Varžybų rezultatai