LRF supertaurė rugsėjo 14 dieną bus surengta Molėtuose

2019-08-16

Jau rugsėjo 14 dieną LRF supertaurės varžybomis startuos naujasis 2019-2020 metų rankinio sezonas. Jau šeštus metus organizuojama taurė šį kartą atvyksta į Molėtus, o be tradiciškai rengiamų vyrų ir moterų stipriausių ekipų rungtynių įvyks ir „Aukštaitijos“ taurė.

Moterų supertaurė be „ACME – Žalgirio“

4 kartus supertaurės laimėtojomis tapusios „ACME – Žalgiris“ rankininkės pirmą kartą nekovos dėl šio pirmojo sezono trofėjaus. Tiek LRF taurės finale, tiek LMRL finalo seriją pralaimėjusios kaunietės progos revanšui prieš abejas pagrindines varžoves dar turės palaukti.

eglė garliava supertaurei

Dėl pirmojo sezono trofėjaus Molėtuose susikaus Vilniaus „Eglė – SM Tauras“ ir Kauno rajono „Cascada – HC Garliava SM“ ekipos. Vilnietės praėjusiais metais triumfavo Utenoje vykusiose LRF taurės varžybose, o garliavetės tapo LMRL čempionėmis.

Abi šios komandos žaidė tiek taurės, tiek lygos pusfinaliuose, tad nesuvestų sąskaitų taip pat turės. Garliavos ekipa Supertaurės varžybose yra žaidusi tris kartus ir kartą 2015 metais savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo šį titulą. Vilnietės dėl pirmojo sezono titulo yra kovoję tik kartą – 2016-aisiais Jurbarke, tačiau tuomet joms teko pripažinti „ACME – Žalgirio“ ekipos pranašumą.

„Dragūnas“ sieks revanšo prieš „Granitą – Karį“

Vyrų LRF supertaurės varžybose susitiks tos pačios dvi ekipos, kaip ir pernai – Klaipėdos „Dragūnas“ ir Kauno „Granitas – Karys“.  Būtent šio trofėjaus iki pilnos kolekcijos pernai pritrūko klaipėdiečiams, kurie po atkaklios kovos 30:32 turėjo pripažinti Kauno klubo pranašumą.

granitas dragūnai supertaurei

Teisę varžytis dėl LRF supertaurės Klaipėdos „Dragūnas“ iškovojo netgi dviem būdais – jie tapo ir Lietuvos rankinio lygos čempionais ir LRF taurės laimėtojais. LRF taurės finale Klaipėdos „Dragūnas“ būtent ir įveikė Kauno „Granito – Kario“ rankininkus, kurie teisę kovoti dėl supertaurės įgijo kaip antrosios vietos laimėtojais.

Tai bus jau trečiasis šių dviejų komandų susitikimas būtent LRF supertaurės varžybose. Kol kas abi ekipos yra pasidalinę po pergalę. 2015-aisias stipresni buvo klaipėdiečiai, o pernai taurę pirmą kartą klubo istorijoje į viršų kėlė „Granito – kario“ ekipa.

Aukštaitijos derbyje susitiks Utenos ir Molėtų ekipos

Papildoma pramoga vietiniams sirgaliams turėtų tapti ir Aukštaitijos klubų derbis. Pirmą kartą organizuojamose varžybose dėl titulo susikaus šeimininkai Molėtų „InTransport“ rankininkai bei HC „Utenos“ ekipai.

HC „Molėtai“ dalyvauja LRF I-osios lygos varžybose, o HC „Utena“ varžosi aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje, tad sezono metu oficialiose varžybose susitikti šioms dviems ekipoms tarpusavyje nėra galimybių. Pernai uteniškiams aukščiausioje lygoje pavyko iškovoti tik tašką ir jie liko paskutinėje vietoje, o Molėtų „InTransport“ varžėsi LRF I-osios lygos finale, kuriame nusileido Vilniaus „SM Tauro – VHC Smūgio“ rankininkams.

Molėtai rankinio bendruomenę sužavėjo LRF I-osios lygos finalo ketverto metu

molėtai supertaurė

LRF prezidentas Donatas Pasvenskas kaip pagrindinę priežastį, kodėl šįmet sezono atidarymo šventei pasirinkti Molėtai įvardijo puikų molėtiškių darbą surengiant LRF I-osios lygos finalinį ketvertą: „Smagu bus vėl sugrįžti į Molėtus, kurie tikrai nusipelno sezono atidarymo šventės po fantastiškai suorganizuoto Lietuvos vyrų I lygos finalo ketverto varžybų. Norime, kad Molėtų sirgaliai galėtų savo mieste pamatyti geriausių šalies klubų kovas dėl pirmojo sezono trofėjaus. O kad jiems būtų dar įdomiau, vienas iš šventės akcentų bus Aukštaitijos Iššūkio taurė, dėl kurios susikaus HC Molėtai-InTransport bei HC Utena klubai. Tad tikimės Molėtuose vėl pamatyti pilnas tribūnas ir emocingus sirgalius.“

LRF supertaurė Molėtuose įvyks jau rugsėjo 14 dieną.

Varžybų rezultatai