LRF taures Alytuje gins Kauno „ACME – Žalgiris“ ir Klaipėdos „Dragūnas“

2018-02-08

Vasario 17-18 dienomis Alytuje vyks vienas svarbiausių Lietuvos klubinio rankinio sezono renginių – LRF finalo ketvertas. Šiais metais šį renginį žiūrovams nemokamai pristato naujasis Lietuvos rankinio federacijos – partneris „Cbet“, todėl į visas rungtynes žiūrovai galės patekti visiškai nemokamai.
Ar dar kartą išvysime HC „Garliavos SM – Cascados“ ir „ACME – Žalgirio“ akistatą?

2017 m. "Basement" LRF Taurės nugalėtojai

2017 m. LRF taurės laimėtojai

Praėjusiais metais Garliavoje vykusiame finale susitiko būtent „Garliavos SM – Cascados“ ir „ACME – Žalgirio“ merginos ir tuomet žalgirietės šventė pergalę. Šiuo metu Lietuvos moterų rankinio lygoje pirmauja Garliavos ekipą, tačiau pastarąją tarpusavio dvikovą laimėjo „ACME – Žalgiris“, apie kurio gerėjantį žaidimą byloja ir puikios rungtynės Europos „Iššūkio“ taurės turnyre.

Kelyje į finalą Garliavos ekipai teko nominaliai stipresnis varžovas – Vilniaus „Eglė – Šviesa – SM Tauras“. Šiuo metu vilnietės lygoje tvirtai žygiuoja trečioje vietoje, tačiau taip nė karto šiame sezone nei „Žalgiriui“, nei „Garliavai – SM Cascadai“ Karolio Kaladinsko vadovaujama komanda dar nepajėgė. Būtent pusfinalio rungtynėmis tarp Garliavos ir Vilniaus ekipų ir prasidės finalo ketvertas Alytuje.

Kitame pusfinalyje matysime „ACME – Žalgirio“ ir juodojo šios taurės arkliuko Alytaus „SRC Margirio – LJR“ susitikimą. LRF I-oje lygoje žaidžianti Alytaus ekipa suprasdama, jog be pastiprinimo taurės varžybose nieko nuveikti negalės į savo sudėti pasikvietė keletą Lietuvos jaunių rinktinės narių. Prie komandos prisijungus kelioms merginoms iš kitų miestų jos bandys mesti iššūkį taurės savininkėms „ACME – Žalgiriui“. Jeigu Alytaus klubui pavyks per trumpą laiką suklijuoti savąjį žaidimą, jos galėtų tapti šio savaitgalio staigmena.

„Dragūnas“ bandys apginti titulą

Šiuo metu Klaipėdos „Dragūnas“ gina absoliučiai visus Lietuvos klubinio rankinio titulus. Rudenį iškovota Supertaurė, o praėjusį sezoną klaipėdiečiai laimėjo ir LRF taurės varžybas ir „Vivus.lt“ rankinio lygą. Jų uždavinys šį sezoną – nepaleisti šių titulų.

Jau pusfinalyje „Dragūnas“ susigrums su pastaruoju metu puikiai žaidžiančia „Šviesa“. Silpnai sezoną pradėjusi Vilniaus komanda dabar jau yra atradusi savąjį žaidimą, o Valdo Drabavičiaus ir Tomo Bernatavičiaus tandemas visus varžovus varo į neviltį. Šiuo metu Lietuvos rankinio lygoje vilniečiai užima trečiąją, o „Dragūnas“ antrąją poziciją, todėl tikrai galime tikėtis kvapą gniaužiančios dviejų vienas kito vertų varžovų akistatos.

Finalo ketverto šeimininkai „Varsa – Stronglasas“ šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus – 4 vieta lygoje ir pralaimėjimai visiems tiesioginiams konkurentams optimistiškai dzūkų nenuteikia. Juolab, jog ir varžovas puikiai šį sezoną žaidžiantis „Granitas – Karys“, kuris šiame sezone dar nenusileido nė vienai Lietuvos ekipai. Vis tik, Alytiškiai žino kaip nugalėti kauniečius ir tai parodė praėjusių metų Lietuvos rankinio lygos pusfinalyje. Ar tie patys ginklai veiks ir LRF taurės metu? Sužinosime jau vasario 17-18 dienomis.

2016 metų LRF taurės laimėtojai

2016 metų LRF taurės laimėtojai

 

Varžybų rezultatai