LRF taurės ketvirtfinalyje laukia sunkiai prognozuojami mūšiai

2019-12-06

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės varžybose šį savaitgalį bus žaidžiamos ketvirtfinalio kovos.

taurės

Vienerios rungtynės jau buvo sužaistos trečiadienį. Klaipėdoje „Dragūnas“ užtikrintai 44:28 nugalėjo kitą uostamiesčio ekipą „CSC Telecom Mėmelį“  ir praktiškai užsitikrino vietą pusfinalyje. Atsakomosiose rungtynėse „Dragūnas“ turės net 16 įvarčių pranašumą.

Itin daug intrigos galima laukti kovoje tarp Vilniaus VHC „Šviesos“ ir Kauno „Granito – Kario“ klubų. Abi ekipos neslepia ambicijų žengti į finalo ketvertą ir ten kovoti dėl pačių aukščiausių vietų. Burtai lėmė, kad kažkuriai iš ekipų kova dėl taurės baigsis dar ketvirtfinalio etape. Pirmasis šių dviejų komandų susitikimas šeštadienį įvyks Vilniuje, o sekmadienį ekipos dar kartą santykius aiškinsis jau Kaune. Abi komandos viena kitą puikiai pažįsta, kadangi kartu žaidžia ne tik Lietuvos rankinio lygoje, bet ir Baltijos pirmenybėse.

Sostinėje turėtų įvykti gana įdomus ir atkaklus derbis. Nors HC „Vilnius“ be abejo bus favoritas poroje su „Amber“, tačiau pirmojoje lygoje besivaržantys „Amber“ rankininkai vieną aukščiausios lygos klubą taurėje jau eliminavo – Šiaulių SC „Dubysą“. Vieni iš pirmosios lygos lyderių tikrai gali mesti iššūkį ir praėjusiais metais finalo ketverte buvusiai HC „Vilniaus“ ekipai. Būtent LRF taurės varžybose pastaraisiais metais HC „Vilniui“ pavyksta pasiekti skambiausių pergalių. Pirmosios rungtynės šeštadienį 14:00 vyks HC „Vilniaus“ namų salėje, o sekmadienį 19:45 svečius jau priims HC „Amber“ rankininkai.

Seni geri pažįstami bus ir kitoje ketvirtfinalio poroje. Alytaus „Varsa“ ir Kauno „Ąžuolas“-KTU turi turtingą tarpusavio susitikimų istoriją. Dažnai šios ekipos susitinka ne tik LRF taurės varžybose, bet ir Lietuvos rankinio lygos atkrintamosiose kovose. Pernai būtent alytiškiai eliminavo Kauno klubą Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinalio etape, tad šioje poroje turėtų būti itin karšta atmosfera. Pirmasis mačas šeštadienį 14:00 vyks Alytuje, o sekmadienį 15:00 ekipos dar kartą susitiks senojoje KTU sporto salėje, esančioje Radvilėnų plente.

Varžybų rezultatai