LRF taurės laimėtojai krito lygos mače

2020-03-05

Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko tik vienerios rungtynės. LRF taurės nugalėtoja VHC “Šviesa” priėmė Alytaus “Varsą-Stronglasą”.  Ankstesnis šių komandų susitikimas baigėsi vilniečių persvara. Tačiau šįkart dzūkiškas žaidimo stilius leido alytiškiams išplėšti pergalę rezultatu 27:31 (14:11).

varsa sviesa

Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo pusėn ir persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos (5:3, 8:4, 10:8, 14:9). Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:11.

Po pertraukos grįžę dzūkai parodė savo charakterį ir per 10 antrojo kėlinio minučių ne tik išlygino 3 įvarčių deficitą, bet dar ir susikrovė 3 įvarčių persvarą (15:14, 16:20). Tokį šaltą dušą patyrę vilniečiai bandė mažinti skirtumą, tačiau dzūkai sustoti neketino ir greitai komandas skyrė jau 7 įvarčiai (20:22, 20:27). Paskutinės antrojo kėlinio minutės „Šviesai“ buvo labai sunkios nes per 7 minutes jiems būtų reikėję įmesti 7 įvarčius, kad pasiektų lygiąsias. Vis tik vilniečiai kovojo iki pabaigos, tačiau rungtynės baigėsi Alytaus “Varsos-Stronglaso” pergale – 27:31.

“Rungtynėms trūko profesionalumo. Neparodėme to, ką parodėme savaitgalį laimėję LRF taurę. Koncentravomės į antraeilius dalykus, o ne į savo asmenines klaidas. Dėl tokio žaidimo nepavyko įgyvendinti savo uždavinių, antrame kėlinyje, mano manymu subyrėjo gynyba ir vartininkai jau padėti per daug negalėjo”, – neslėpė vienas iš VHC “Šviesa” vartininkų Domantas Jonušauskas.

“Rungtynės prasidėjo sunkiai. Tačiau antrame kėlinyje viskas stabilizavosi. Svarbiausi uždaviniai buvo sustabdyti Karolį Antanavičių ir kaskart atakuoti vis kitokiu deriniu. Matome, kad pavyko. Tai buvo svarbi pergalė, nes siekėme įsitvirtinti trečioje vietoje”, – komandos žaidimą ir tikslus trumpai apibūdino Alytaus “Varsos-Stronglaso” žaidėjas Nedas Buronko.

VHC “Šviesa”: Laurynas Palevičius – 9, Tadas Rasakevičius – 6, Tomas Bernatavičius – 5, Karolis Antanavičius – 4, Artūras Švilpa, Rosvaldas Ramunis ir Šarūnas Ugianskis – 1.

Alytaus “Varsa-Stronglasas”: Nedas Buronko – 14,  Tautvydas Petrušauskas – 6, Remigijus Čepulis ir Žygimantas Micevičius – po 4, Gintautas Adamkevičius, Aurelijus Sabonis ir Rytis Cipkus – po 1.

Artimiausios Lietuvos rankinio lygos rungtynės vyks jau šį šeštadienį. Panevežio “KKSC-RSSG Grifas” priims HC “Vilnius” rankininkus, o HC “Utena” susigrums su “Kauno Ąžuolu – KTU” rankininkais.

Varžybų rezultatai