LRF taurės pusfinalyje „Dragūnas“ bandys patvirtinti favorito statusą (VIDEO)

2019-02-27

Savaitgalį Utenoje susirinks po keturias stipriausias vyrų ir moterų rankinio ekipas, kurios kausis dėl vieno svarbiausių sezono trofėjų – LRF taurės.

Simėnas

Pirmajame vyrų pusfinalyje šeštadienį susikaus daugkartinis Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ bei dar visai neseniai į aukščiausią Lietuvos rankinio lygą perėjęs Kauno „Ažuolas – KTU“. Kauniečiams tai tik trečiasis bandymas dalyvauti LRF taurės varžybose ir pirmas kartas, kuomet klubas pateko tarp finalo ketverto dalyvių. Jų varžovai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai kasmet kaunasi dėl pačių aukščiausių vietų tiek taurės varžybose, tiek Lietuvos rankinio lygoje. Tiesa, pernai LRF taurė jiems išslydo iš rankų: Alytuje finalinėse rungtynėse 36:33 nusileista Kauno „Granito – Kario“ rankininkams.

Nors pirmajame pusfinalyje gana ryškiais favoritais laikomas Klaipėdos „Dragūnas“, tačiau kauniečių vyriausiasis treneris Darius Talačka tiki savo komandos galimybėmis: „Tikslas visų pirma yra pakliūti į finalą. Blogai būtų jeigu nesikeltumėm sau šio tikslo. Analizavome abejas šio sezono rungtynes su „Dragūnu“. Nors jie ir yra dvikovos favoritai, tačiau bandysime pateikti savų staigmenų.“

Šį sezoną Kauno „Ąžuolas – KTU“ ir Klaipėdos „Dragūnas“ Lietuvos rankinio lygoje susitiko du kartus ir pasidalino po pergalę. Garliavoje vykusiose rungtynėse kauniečiai laimėjo 34:26, o atsakomasis mačas uostamiestyje baigėsi 37:29 Klaipėdos „Dragūno“ pergale.

Prieš pusfinalio rungtynes su jau gana gerai pažįstamu varžovu iš Kauno vyriausias Klaipėdos „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas teigė, jog klaipėdiečiai atvyksta kovoti dėl pirmojo titulo šį sezoną: „Be abejo pusfinalyje tikimės palankaus rezultato ir finale kausimės su tuo, kas į jį išeis iš kito pusfinalio. Tikslas kiekvienais metais yra iškovoti taurę, tačiau paskutinį kart to padaryti nepavyko“.

Nors Kauno „Ąžuolas – KTU“ dar gana naujas klubas aukščiausiame Lietuvos rankinio lygoje, tačiau jau dabar turintis priešistorę su Klaipėdos „Dragūno“ ekipa. Prieš du metus klaipėdiečiai Kauno rankininkus eliminavo LRF taurės ketvirtfinalyje, o pernai ir Lietuvos rankinio lygos pusfinalyje.

Klaipėdos „Dragūnas“ ir Kauno „Ąžuolas – KTU“ Utenos arenoje susitinka kovo 2 dieną 16:00 val. Iškart po jų įvyks ir antrasis LRF taurės pusfinalis tarp Kauno „Granito – Kario“ ir HC „Vilniaus“ ekipų. Sekmadienį 15:30 val. pusfinalius laimėjusios ekipos susikaus finale dėl LRF taurės.

Varžybų rezultatai