LRF taurės pusfinalyje „Eglė“ sieks revanšo prieš Garliavos merginas (interviu)

2021-02-05

Jau šeštadienį Garliavoje rinksis 4 stipriausios moterų komandos, kurios susikaus dėl Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės.

Pirmajame pusfinalyje 12.00 val. susikaus Kauno „ACME-Žalgiris“ ir Šiaulių SC „Dubysa“/ŠSG, o antrajame 14.00 val. – Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ kausis su Vilniaus „Egle“. Pastarosios dvi komandos susitiko praėjusių metų taurės finale ir tuomet pergalę šventė Kauno rajono klubas.

Karolis KaladinskasŠį sezoną garliavietės pradėjo užtikrintai – be pralaimėjimų žygiuojama Lietuvos moterų rankinio lygoje bei dar rudenį iškovota LRF supertaurė. Būtent ši varžovių serija, anot „Eglės“ vyr. trenerio Karolio Kaladinsko, vilnietėms suteikia tik dar daugiau motyvacijos.

„Varžovių pergalių serija mums suteikia tik daugiau motyvacijos, o, kaip žinia, ginti titulą visada yra sunkiau negu jį iškovoti. Nuo praėjusių metų abi komandos daug nepasikeitė, tačiau, manau, kad galima tikėtis brandesnio žaidimo“, – kalbėjo „Eglės“ treneris.

Vilniaus komandos treneris pažymėjo tai, kad jo vadovaujama komanda pastaruoju metu vis gerino žaidimą Lietuvos moterų lygoje.

„Mes turėjome rungtynes kelis iš eilės savaitgalius, tai yra šioks toks mūsų privalumas. Manau, kad su kiekvienomis rungtynėmis atrodėme vis geriau. Treniruočių proceso nebuvome sustabdę yra darbas vyko nuolatos“, – apie situaciją klube pasisakė K.Kaladinskas.

„Eglė“ iš kitų komandų išsiskiria gana ilgu atsarginių žaidėjų suoleliu, o ekipos vyr. treneris džiaugėsi ir jaunų žaidėjų integracija šį sezoną.

„Mūsų komandoje niekas nežaidžia daugiau nei 40 minučių. Stengiamės išnaudoti savo turimas žaidėjas ir labai džiugu, kad mūsų jaunosios žaidėjos sėkmingai įsiliejo į klubą. Garliavos klubas šiuo metu žaidžia brandžiau nei, kad anksčiau, o svarbiausiu aspektu, manau, vis tiek taps žaidėjų individualus pasirodymas“, – teigė treneris.

Rita UrnikienėGarliavos komandos vyriausioji trenerė Rita Urnikienė teigė, kad ją prieš finalo ketverto kovas šiek tiek neramina tai, kad ekipa pastaruoju metu neturėjo daug žaidybinės praktikos.  Garliavietės šiais metais spėjo sužaisti dar tik vienerias rungtynes su „Dubysa“/ŠSG, o kiti jų mačai buvo atidėti.

„Mūsų pagrindinė problema – rungtynių trūkumas. Tikrai neramina tai, kad neturėjome galimybių sužaisti daugiau mačų. Tos žaidybinės praktikos šiek tiek trūksta. Vilnietės žaidė savuosius mačus ir tai gali būti jų šioks toks pranašumas“, – paminėjo trenerė.

Garliavietės praėjusiais metais triumfavo Alytuje vykusiose finalo ketverto varžybose ir nors, anot trenerės, papildomas spaudimas šiek tiek jaučiasi, tačiau komandos išmušti iš vėžių tai neturėtų.

„Nėra, kad labai pergyventumėme dėl titulo išsaugojimo, tačiau faktas, kad jo išlaikymas vienas pagrindinių tikslų.  Pusfinalyje mūsų pranašumu, manau, gali tapti mūsų jaunystė. Žaidėjos viena kitas pažįsta, jų pusėje – galbūt šiek tiek daugiau patirties“, – svarstė trenerė.

Abejas pusfinalio rungtynes šeštadienį ir finalo akistatą sekmadienį bus galima stebėti SPORT1 kanalu.

Varžybų rezultatai