LRF taurės starte – dviejų vicečempionų akistata

2019-10-25

Penktadienį rungtynėmis tarp HC „Molėtų“ ir Vilniaus VHC „Šviesos“ bus duotas startas kovai dėl šių metų LRF taurės. Viso dėl prestižinio trofėjaus varžysis 12 komandų, o kovos jau prasideda jau nuo aštuntfinalio etapo.

airidas

Pirmieji penktadienį į kovą stos dviejų vicečempionų ekipos. VHC „Šviesa“  praėjusiais metais puošėsi Lietuvos aukščiausios rankinio lygos sidabru, o Molėtų klubas antrąją vietą iškovojo LRF I-ojoje lygoje. Neabejotinai favoritu šioje poroje turėtų būti laikomas Vilniaus klubas, kuris ir šį sezoną aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje žygiuoja užtikrintai.

Pagrindiniu „Šviesos“ išskirtinumu galima laikyti tolygią komplektaciją, tačiau pirmajame aštunfinalio mače komandai negalės padėti į rinktinės stovyklą pakviesti Valdas Drabavičius, Karolis Antanavičius bei Laurynas Palevičius. Nepaisant to, Vilniaus klubas turi ir rezervinę „SM Tauro-VHC“ smūgio ekipą, kurios žaidėjai būsimus varžovus pažįsta puikiai ir galės duoti apčiuopiamos naudos šiose rungtynėse.

Namuose žaidžianti Molėtų ekipa dažnai sugeba sužaisti net ir virš savo galimybių. Pagrindinis komandos ginklas žaidžiantysis treneris Mindaugas Agurkis. Vis svarbesnį vaidmenį ekipoje vaidina prie ekipos prisijungęs linijos žaidėjas Mindaugas Stravinskas, savo žodį tarti gali ir patyręs Jūris Aganauskas.

Komandos dėl patekimo į kitą etapą susigrums dviejų rungtynių serijoje, o pirmasis susitikimas įvyks jau šį penktadienį 19:00.

Varžybų rezultatai