LRL – „Granito-Kario“ pergalė, nukeltos rungtynės ir būsimi sprendimai

2020-12-10

Trečiadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko vienerios rungtynės. Kauno „Granitas-Karys“ svečiuose įveikė HC „Utena“ rankininkus rezultatu  49:27 (19:11).

UTE-GRA5Pirmajame kėlinyje „Granitas“ greitai susikrovė 5  įvarčių persvarą, kurią išlaikė beveik viso kėlinio metu (7:2, 11:6, 15:10). Kauniečiai kėlinio pabaigoje sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir išėjo į pertrauką pirmaudami 19:11.

Antrąjį kėlinį tiksliausiai apibūdintų frazė „du už vieną“. Į kiekvieną uteniškių pelnytą įvartį didžiąją antrojo kėlinio dalį buvo atsakoma dviem „Granito“ įvarčiais. Taip kauniečiai stabiliai didino savo persvarą – 24:14, 30:17, 38:22, 40:24. Rungtynės baigėsi Kauno „Granito“ pergale 49:27.

„Sveikiname Kauno komandą su pergale. Šios dienos rungtynės buvo geresnės po saviizoliacijos. Žaidimas gerėja, nors ir pralaimėjome dideliu skirtumu. Gynybą vertinu neblogai, bet mūsų puolimas buvo banguotas. Labai padėjo vartininkas. Bendrai rungtynes vertinu labai gerai“, – pozityvus išliko HC „Utena“ žaidėjas Ernestas Nikitinas.

„Šio vakaro rungtynės buvo geros. Ruošiamės Europos taurės rungtynėms, uždavinius ir savo darbus atlikome, ir tai rodo rezultatas“, – trumpai apžvelgė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Arminas Stankūnas.

HC „Utena“: Mantas Zabulis – 11, Ernestas Nikitinas – 4, Deividas Čipkus ir Justas Daujotis – po 3, Karolis Ubeika ir Kasparas Ubeika – po 2, Paulius Simonavičius ir Evaldas Morkvėnas – po 1.

Kauno „Granitas-Karys“: Aurimas Balčiūnas – 10, Valdas Tomkevičius ir Marius Kairys – po 6, Arminas Stankūnas, Karolis Grigas ir  Andrius Montvilas – po 5, Martynas Giedraitis, Paulius Šarkauskas ir Matas Jurkevičius – po 4.

Informuojame, kad dėl patvirtinto COVID-19 atvejo Panevėžio „SC-RSSG-Grifo“ komandoje šį šeštadienį numatytos rungtynės tarp Vilniaus VHC „Šviesa“ ir Panevėžio komandos neįvyks.

Taip pat dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos Lietuvoje gruodžio 11 dieną nuotolinėje konferencijoje susitiks LRL valdyba, kuri spręs dėl čempionato stabdymo bei kitų su koronaviruso pandemija susijusių veiksmų.

Informacija: rankiniolyga.lt

Varžybų rezultatai