LRL klubai iš arti – Alytaus „Varsa-Stronglasas“

2023-10-07

Alytaus Varsa_komanda

Klubo debiutas Lietuvos rankinio lygoje:
Lietuvos aukščiausioje rankinio lygoje klubas debiutavo 1973 metais

LRL iškovoti titulai:
Čempionai 2016 m.
Sidabro medaliai 2013, 2015, 2017 ir 2021 m.
Bronzos medaliai 2011, 2014 ir 2018 m.

2022-2023 m. sezone LRL užimta vieta:
4 vieta

2023-2024 m. sezono tikslai (treneris Egidijus Petkevičius):
„Aukštesni nei praėjusiame sezone. Nors komanda kasmet vis jaunėja, bet nuo „kurso“ mes nesitraukiame ir kaip visada, komandai keliami patys aukščiausi tikslai, tai yra LRL medaliai“.

Komandos lyderiai ir pagrindiniai pasikeitimai sudėtyje prieš sezoną:
Prie komandos lyderių galima priskirti Žygimantą Micevičių, Tadą Stankevičių ir Vilių Juozaitį. Vietoje, karjerą baigusių rankininkų – ilgamečio „Varsos“ žaidėjo ir kapitono Gintauto Adamkevičiaus bei Simono Babarsko, į komandą įsiliejo Laurynas Petrušis, kuris praėjusį sezoną rungtyniavo LRL I lygos nugalėtojos Varėnos „Ūlos“ ekipos gretose, o prieš tai yra žaidęs Norvegijos „Bergsoy” ir Nyderlandų „Hurry-up“ klubuose. Kitas naujokas – panevežietis Karolis Grigas, ilgametis Kauno „Granito“ žaidėjas, praėjusį sezoną laimėjęs LRL bronzą. Šį sezoną komandoje nematysime ir Manto Sturono bei Rido Čeginsko. Vietoje jų prie komandos prisijungė alytiškiai Arnas Strankauskas ir Matas Žilionis bei prancūzas Quentinas McCarthy.

Komandos legionieriai:
Quentinas McCarthy (Prancūzija). Pirmą kartą Alytaus miesto istorijoje, rankinio komanda turi legionierių. Ne kartą idėjos savo gretose turėti užsienietį atsisakę varsiečiai, šįsyk pasirašė su Prancūzijos HBMMS klubo auklėtiniu, taip pat Mančesterio (Anglija) universitetui anksčiau atstovavusiu Q. McCarthy. Prancūzas su komanda jau treniravosi ir praėjusio sezono pabaigoje, tik nebuvo registruotas varžyboms. Quentinas Alytuje – ne prašalaitis, į Lietuvą atvyko vedęs alytiškę.

Komandos žaidėjų amžiaus vidurkis:
25 metai

Interneto puslapis: http://rkvarsa.lt/
Facebook: rkvarsa
Instagram: rkvarsa
Youtube: @varsa-stronglasas-alytus-1979

Varžybų rezultatai