LRT portale – tiesioginė LRF supertaurės rungtynių transliacija

2020-08-24

Rugpjūčio 29 dieną Vilniaus „Tauro“ sporto mokyklos salėje įvyks kova dėl pirmojo 2020–2021 metų sezono trofėjaus. Prieš pat Baltijos rankinio pirmenybių startą du stipriausi Lietuvos vyrų klubai susitiks tarpusavyje.

DragūnasTitulą apginti sieks Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, o pirmą kartą dėl šio trofėjaus susikaus Vilniaus VHC „Šviesos“ klubas.

Nors Lietuvos rankinio lygos (LRL) sezonas praėjusį sezoną buvo sustabdytas dar iki atkrintamųjų varžybų pradžios, tačiau pirmoje turnyrinės lentelės vietoje buvęs „Dragūnas“ į supertaurės varžybas atvyksta būtent kaip LRL nugalėtojas.

„Šviesos“ rankininkai praėjusį sezoną savo trofėjų kolekciją papildė iškovota LRF taure. Alytuje vykusiame finale vilniečiai įveikė būtent „Dragūno“ rankininkus.

LRF generalinis sekretorius Miglius Astrauskas teigė, kad ši dviejų stipriausių rankinio klubų akistata Vilniuje turėtų tapti savotišku ženklu, simbolizuojančiu, kad rankinis vėl sugrįžta į sporto sales.

„Su nerimu ir tuo pačiu dideliu nekantrumu laukiame prasidedant naujojo klubinio rankinio sezono. Po neįprastai nusileidusios užsklandos pavasarį, šis ruduo taps dideliu iššūkiu tiek sportininkams, tiek klubams.

Labai svarbiu akcentu sezono pradžioje turėtų tapti kova dėl LRF supertaurės. Jau eilę metų šios rungtynės tampa sezono starto simboliu.

Tikimės, kad rugpjučio 29 dieną rankinis jau iš tikrųjų sugrįš į sporto sales ir iš jų niekur nebepasitrauks.

Iškart po LRF supertaurės varžybų Vilniuje 4 Lietuvos klubų lauks ir Baltijos sezono startas, vėliau startuos ir Lietuvos vyrų bei moterų rankinio lygos”, – teigė M.Astrauskas.

Pirmąsias oficialias naujojo sezono rungtynes iš Vilniaus tarp „Dragūno“ ir „Šviesos“ tiesiogiai bus galima stebėti lrt.lt portale!

Varžybų rezultatai