Lyderių akistatoje – „Dragūno“ pergalė

2019-12-11

Trečiadienio vakarą Lietuvos rankinio lygoje vyko lyderių dvikova. Sostinėje iki šiol turnyro lentelėje pirmavusi VHC “Šviesa” priėmė čempionus Klaipėdos „Dragūną”. Rungtynės baigėsi klaipėdiečių pergale 32:26  (17:13).

DSC_8036

Nors rungtynių pradžia, kaip ir buvo galima tikėtis, buvo apylygė, tačiau kėliniui įpusėjus „Dragūnas“ pradėjo pamažu tolti (13:8). Šią persvarą aikštelės šeimininkams pavyko sušvelninti iki 2 įvarčių (13:15), tačiau nepavyko išlaikyti. Pirmasis kėlinys baigėsi pirmaujant „Dragūnui” – 17:13.

Ši 4 įvarčių persvara laikėsi kėlinio pradžioje, tačiau “Dragūnas” tempo mažinti neketino ir arčiau nei 4 įvarčiais “Šviesos” nebeprisileido. Rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė klaipėdiečiams ir, nuskambėjus rungtynių pabaigos sirenai, švieslentėje rezultatas buvo 32:26   Klaipėdos ekipos naudai.

“Pritrūko geros gynybos, bet ji, manau, mažesnis rūpestis – darėme per daug klaidų. Galėjome kabintis rungtynių pradžioje, bet neužsikabinome. Daug klydome ir praleidome per daug įvarčių. Tikslas buvo laimėti, uždaviniai buvo stabdyti greitą puolimą, kas mums visai pavyko. Tačiau, manau, kad ne tiek varžovas nustebino, kiek patys prisidirbome”,– sakė VHC “Šviesa” žaidėjas Šarūnas Ugianskis.

“Rungtynės buvo sunkios. Turėjome iškeltus tikslus – laimėti ir įsitvirtinti pirmoje turnyro lentelės vietoje. Analizavome varžovus, nemažai padėjo ir sėkmė. Yra kur tobulėti. Komandą šiandien vertinčiau septynetu”, – kalbėjo “Dragūno” žaidėjas Mykolas Lapiniauskas.

“Šviesa”: Karolis Antanavičius ir Šarūnas Ugianskis – po 6, Laurynas Palevičius – 4, Domantas Pukas – 3, Tomas Bernatavičius ir Artūras Švilpa – po 2, Ignas Grigas, Taurintas Markiavičius ir Valdas Drabavičius – po 1.

“Dragūnas”: Žanas Gabrielius Virbauskas – 7, Mykolas Lapiniauskas – 6, Laurynas Simonavičius, Deividas Virbauskas ir Gytis Šmantauskas – po 4, Benas Butkus ir Lukas Vanagas – po 3, Gintaras Cibulskis – 1.

Artimiausios rankinio lygos rungtynės vyks poryt – gruodžio 13 dieną. Namų aikštelėje HC “Utena” priims Alytaus “Varsą-Stronglasą”.:

Varžybų rezultatai