Lygiosiomis su „Atletico“ sužaidusios žalgirietės baigė pasirodymą Europos Iššūkio taurės varžybose

2020-02-03

Lietuvos vicečempionės Kauno „ACME-Žalgiris“ aštuntfinalio etape baigė pasirodymą Europos Iššūkio taurės varžybose. Kaunietės antrosiose rungtynėse Ispanijoje 34:34 (15:16) sužaidė su Gvardos „Atletico“ rankininkėmis.

viltė lubytė

Pirmajame mače „ACME-Žalgiris“ nors irgi metė rimtą iššūkį galingoms varžovėms, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje leido joms atitrūkti ir susikurti 7 įvarčių persvarą – 30:23.

Antrosiose rungtynėse vyko visiškai lygi kova ir pirmojo kėlinio metu nė vienai iš komandų nebuvo pavykę susikurti didesnio nei 2 įvarčių pranašumo. Sužaidus 30 minučių ispanės pirmavo minimaliai – 16:15.

Po pertraukos varžovėms pavyko spurtuoti ir atitrūkti iki 4 įvarčių (24:20). Toks oponenčių spurtas kauniečių iš vėžių neišmušė ir jos atsakė puikiu žaidimu ir netgi išsiveržė į priekį (28:26). Pradėjus galvoti, kad galbūt įmanoma būtų pasiekti pergalę ir reikiamu 7 įvarčių skirtumu, ispanės vėl mobilizavosi ir mačas baigėsi lygiosiomis – 34:34.

Kauno klubui šiame mače net 12 įvarčių pelnė Audinga Kniubaitė, 7 surinko Greta Burkaitė, po 5 – Viltė Lubytė ir Klaudija Šidlauskytė, 2 – Austėja Narauskaitė, po 1 – Karolina Čekuolytė, Neringa Gudaitytė ir Deimantė Baranauskaitė.

Varžybų rezultatai