M.Andriuška: šios stovyklos tikslas yra pažiūrėti, kurie žaidėjai geriau dera tarpusavy (VIDEO interviu)

2021-11-04

Lietuvos rankinio rinktinė susirinko Vilniuje, kur šiuo metu rengiasi 2022 metų sausį Slovakijoje vyksiančiam Europos čempionatui.

Po daugiau nei 20 metų pertraukos į Europos rankinio elitą patekę lietuviai grupėje susitiks su Slovakijos, Norvegijos ir Rusijos rinktinėmis.

Vyriausiasis komandos treneris Mindaugas Andriuška pasidžiaugė tuo, kaip vyksta procesas bei nubrėžė svarbiausius treniruočių tikslus.

„Viskas labai neblogai. Turėjome jau keturias treniruotes ir vyrai atrodo nusiteikę. Savaitgalį turėsime progą patikrinti, ką pavyko nuveikti per tas kelias dienas.

Pavyko surinkti didžiąją dalį komandos ir šiuo metu trūksta tik Aideno Malašinsko, Jono Truchanovičiaus ir Mindaugo Urbono.  Iš čia esančių žmonių turėsime atsirinkti galutinę komandos sudėtį, kuri vyks į Slovakiją.

Rungtynėse su Latvija svarbiausia bus pasižiūrėti, kas su kuo geriausiai dera aikštėje. Kurie žaidėjai tarpusavyje geriau atrodo gynyboje, o kas – puolime.

 Gaila, kad kol kas nežinome, kokio pajėgumo atvyksta Latvijos rinktinė. Svarbu, ar prie jos prisijungia ir užsienyje žaidžiantys latviai, ar tik vietinėse komandose. Jie nepateko į čempionatą, tad neplanavo stovyklos, bet pavyko susitarti dėl kontrolinių rungtynių.

Svarbu, kad patiems pavyko susirinkti. Tokios stovyklos yra svarbiausios ir jeigu metų eigoje turėtumėme galimybių rinktis dažniau tai komanda tik dar geriau suliptų“, – kalbėjo rinktinės strategas.

Į kitą stovyklą Lietuvos rankininkai rinksis jau metų pabaigoje, o po jos vyks į Slovakiją. Sausio 13 dieną Lietuvos rinktinė žais pirmąsias Europos čempionato rungtynes, o mūsų komandos varžovais bus Rusijos rankininkai.

Šį pirmąjį pasirengimo etapą lietuviai ateinantį savaitgalį užbaigs dviem kontrolinėmis rungtynėmis su Latvijos rankininkais. Susitikimai vyks už uždarų durų ir sirgaliai įleidžiami nebus.

Varžybų rezultatai