Merginų jaunimo rinktinė išvyksta į turnyrą Lenkijoje

2015-11-26

Lietuvos nacionalinė merginų rinktinė (gimusios 2000 metais ir jaunesnės) trečiadienio vakarą Vilniuje  sporto mokykloje “Tauras” susirinko į treniruotę. Jau visai netrukus, lapkričio 27-29 dienomis, jos dalyvaus 2000 metais gimusių rankininkių turnyre Lenkijoje, Gižycke. Mūsų merginos susitiks su Baltarusijos, Lenkijos ir Ispanijos bendraamžėmis.

3e38989c-6791-4417-974b-acfcbb949261Pasak rinktinės vyriausiojo trenerio Karolio Kaladinsko, šiame etape bus akcentuojama gynyba 6:0, 5+1, 5:1 ir puolimo trumpų kombinacijų schemos. Būtent atsižvelgiant į gynybą buvo atrinktas šio turnyro žaidėjų  šešioliktukas. Kolkas tai yra tik įsibėgėjantis atrankos ir rotacijos etapas.

Treneris pasidžiaugė, kad anksčiau kiek tekdavo dalyvauti turnyruose ar rungtynėse, ruoštis taktiškai gaudavosi tik rūbinėse prieš rungtynes, ar koridoriuose su vaizdine medžiaga, kaip kad buvo ankstesniame turnyre Latvijoje.

b6e56681-ad7a-4c58-b17c-990a1db1175c„Šis turnyras kitoks ir bus labai naudingas  teisingiems ateities planams. Treniruotės vykdomos ne tik Vilniuje, bet jų bus ir Lenkijoje , o tai leis ne tik teoriškai perteikti ko norima iš merginų, bet ir išaiškinti praktiškai“ – apie laukiančio turnyro išskirtinumą prakalbo A. Kaladinskas.

Čia pat jis priduria, kad ir iš merginų pusės jaučiasi didžiulis noras žaisti, o taip pat yra neblogos galimybės suburti pajėgią komandą. „Džiaugiuosi, kad šiandienai yra konkurencija tarp merginų, juntamas noras atstovauti nacionalinei rinktinei, bei pats turiu galimybę rinktis į kiekvieną poziciją po 4-5 žaidėjas“ – neblogą Lietuvos jaunimo rinktinės situaciją pasakoja Ekipos treneris.

Primename, kad kiek anksčiau lietuvės Latvijoje žaidė su Lenkijos rinktine ir ten nugalėjo jas 26:18. Taip pat lietuvaitės yra susitikusios su Baltarusijos šešioliktuku Vilniuje, kur lietuvės buvo padalintos į dvi komandas ir pirmąją dieną sužaidė lygiosiomis 34:34, o antrąją dieną pralaimėjo 29:31. Su Ispanijos rinktine tai bus pirmasis susitikimas.

Šiame nacionalinės merginų rinktinės etape dalyvauja:

Eil. nr. Pavardė Vardas Miestas Pozicija
1 KOSIAKAITĖ JOLANTA Vilnius Vartininkė
2 JANKAUSKAITĖ IEVA Kretinga Vartininkė
3 TOLVAIŠAITĖ AKVILĖ Klaipėda Dešinys kraštas
4 SADAUSKAITĖ INGA Panevėžys/Šiauliai Dešinys kraštas
5 RIMKUTĖ AUSTĖJA Klaipėda Kairys kraštas
6 MALINAUSKAITĖ UGNĖ Vilnius Kairys kraštas
7 ŠPONĖ AUŠRA Vilnius Kairys pusiaukraštis
8 ČEKUOLYTĖ KAROLINA Utena Kairys pusiaukraštis
9 ŠYVYTĖ ŪLA Utena Dešinys pusiaukraštis
10 VALATKEVIČIŪTĖ GRETA Kauno raj. Dešinys pusiaukraštis
11 MARKINAITĖ RUSNĖ Kauno raj. Įžaidėja
12 MAKOVSKYTĖ GRETA Vilnius Įžaidėja
13 DAUKŠAITĖ KAROLINA Klaipėda Įžaidėja
14 TURSKYTĖ AUKSĖ Kretinga Linija
15 SYMINAITĖ JULIJA Klaipėda Linija
16 JOZĖNAITĖ SOFIJA Panevėžys/Šiauliai Gynėja
17 KALADINSKAS KAROLIS Vilnius Vyriausiasis treneris
18 PAKULIENĖ DAIVA Klaipėda Trenerė
19 JANEIKA KLAIDAS Vilnius Vadovas
20 PILVELYTĖ DALĖ Alytus Daktarė

 

Varžybų rezultatai