Moterų I-osios lygos varžybose pergales iškovojo Alytaus, Klaipėdos bei Kauno ekipos

2017-10-22

Lietuvos moterų I-oje rankinio lygoje šiandien buvo sužaistos 3 rungtynės, kuriose pergales iškovojo Klaipėdos, Kauno bei Alytaus komandos.

Praėjusį savaitgalį pralaimėjimą patyrusi Kauno „ACME – Žalgiris 2“ ekipa antrajame ture jau sugebėjo atsitiesti ir iškovoti pirmąją sezono pergalę. Kaunietės antrojo turo rungtynių žaisti vyko į Šiaulius, kur jų laukė taip pat pirmajame ture pralaimėjusi „SG – SM Dubysa“. Jaunosios žalgirietės su didesniais iššūkiais išvykoje nesusidūrė ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 36:16 (17:5). Kitas rungtynes kaunietės lapkričio 5 dieną žais namuose prieš Moletų ekipą, o šiaulietės išvykoje susikaus su Kauno raj. „SM Garliava“.

viesulas utena

Pirmąjį turą praleidusi Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ komanda pirmenybes pradėjo užtikrintai. Atsinaujinusi ir atjaunėjusi uostamiesčio merginų komanda namuose 35:29 nugalėjo varžoves iš Utenos. Susitikimą klaipėdietės buvo pradėję kur kas užtikrinčiau ir po pirmųjų 30 minučių turėjo 9 įvarčių pranašumą (20:11), tačiau antroje rungtynių pusėje uteniškės ne tik neleido varžovėms tolti, bet sugebėjo dar ir priartėti.  Utenos rankininkėms tai buvo pirmoji nesėkmė, kadangi pirmojo turo rungtynes prieš Molėtų komandą jos buvo laimėję. Kitame ture uteniškės ilsėsis, o klaipėdietės vyks į Alytų žaisti prieš SRC „Margirio“ merginas.

Būtent SRC „Margiris“ rankininkės šiuo metu yra vienintelės, kurios savo sąskaitoje turi 4 iškovotus taškus. Pirmajame ture įveikusios Šiaulių „SG – SM Dubysą“, šiandien alytiškės palaužė ir „SC/SK Molėtų“ rankininkės. Susitikimą Alytaus atstovės laimėjo rezultatu 31:23 (18:8). Molėtų ekipai tai buvo antroji nesėkmė pirmenybių starte, o alytiškės startavo dviem pergalėm iš eilės.

Varžybų rezultatai