Moterų lygos starte staigmenų neužfiksuota

2017-10-15

Lietuvos moterų rankinio lyga prasidėjo be didesnių staigmenų. Šalies vicečempionės „ACME – Žalgiris“ įtikinamai namuose nugalėjo Šiaulių „Dubysos – ŠSG“ rankininkes, o Vilniaus derbyje pergalę pasiekė „Šviesa Eglė – SM Tauras“ merginos.

Sezoną pergale supertaurės varžybose pradėjusi „ACME – Žalgirio“ merginų komanda galingai startavo ir moterų rankinio lygoje. Kauno sporto halėje vykusiose rungtynėse kaunietės rezultatu 42:22 (19:10) įveikė varžoves iš Šiaulių. Kitas rungtynes „ACME Žalgiris“ žais spalio 21 dieną  prieš Kauno raj. HC „Garliavos SM – Cascada“ klubą, o šiauliečių laukia rungtynės namuose su „Alandeko – Vichy“ merginomis.

žalgirietėsPo laimėtų rungtynių „ACME – Žalgiris“ vyriausiasis treneris Antanas Skarbalius nebuvo iki galo patenkintas savo komandos pasirodymu: „Nors rungtynes ir laimėjome dviženkliu įvarčių skirtumu, bet mūsų žaidimas dar yra labai stipriai tobulintinas.“ Laiko tobulinti žaidimui Kauno klubui liko jau visai nedaug, kadangi lapkričio 11 dieną laukia bene svarbiausias startas šį sezoną – EHF iššūkio taurės varžybos.

Kauno „ACME – Žalgiris“: Inesa Verbovik 11, Martyna Vaitkutė 6, Klaudija Šidlauskytė 5 Audinga Kniubaitė ir Gerda Trušytė po 4.

Šiaulių SM „Dubysa – ŠSG“:  Ramunė Poškutė 9, Urtė Mockevičiūtė 5, Vaida Repečkienė 3.

Vilniuje vykusiame derbyje tarp „Alandeko – Vichy“ ir „Eglės Šviesos – SM Tauro“ daug intrigos taipogi nebuvo. „Eglės Šviesos – SM Tauro“ ekipa sugebėjo pergalę pasiekti rezultatu 29:22, o po pirmojo kėlinio jau pirmavo rezultatu 15:11.

Šį mačą buvo galima laikyti principiniu, kadangi praėjusiame sezone abi ekipos susitiko pirmenybių ketvirtfinalyje ir tuomet pergalę netikėtai šventė „Alandeko – Vichy“ merginos. Vis tik reikia paminėti tai, jog pralaimėjusi ekipa šiame mače vertėsi be vienos iš savo lyderių Erikos Verbovik.

eglė šviesa

Po rungtynių vyriausiasis „Eglės Šviesos – SM Tauro“ treneris Karolis Kaladinskas teigė: Nors rungtynes ir laimėjome įtikinamu rezultatu, bet pačios rungtynės nebuvo gražios, nes vyravo chaosas ir buvo daug techninio broko. Gerai, kad galėjome leisti parungtyniauti visoms žaidėjoms, tai leis taisyti klaidas ir ruoštis kitoms kovoms. Šiandien puikiai sužaidė mūsų komandos vartininkė Jolanta Kosiakaitė, kuri atrėmė net penkis varžovių baudinius. Smagu sezoną pradėti pergale ir ypač, kai mūsų ateina palaikyti būrys sirgalių“

 „Eglė Šviesa – SM Tauras“: Rita Repečkaitė 7, Greta Sadauskaitė 5, Aušra Šponė ir Auksė Sviderskienė po 4, Rasa Mikalonytė ir Greta Makovskytė po 2.

„Alandeko – Vichy“: Gabija Balevičiūtė 5, Ieva Balčiūtė 4, Laura Lapinskaitė, Žydrūnė Jonutienė, Ana Dovydėnienė, Ramina Tamoševičiūtė, Šilvija Muzikevičiūtė, Aistė Malinauskaitė po 2.

Varžybų rezultatai