Moterų rankinio lygoje – „Šviesos“ pergalė prieš žalgirietes ir magiškas skaičius 11

2015-11-11

Trečiadienį moterų rankinio lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Vilniaus LEU „Šviesa – Eglė“ namuose priėmė čempiones iš Kauno, o Klaipėdos „Dragūnas – Viesulas“ namuose susitiko su HC „Garliava SM – Cascada“ rankininkėmis.

Čempionių pralaimėjimas

Kiek netikėtai šalies čempionės krito Vilniuje, pirmąjį kėlinį pralaimėjusios 15:16, o galutinis rezultatas 30:33 – „Šviesos“ naudai. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Rasa Mikalonytė, pelniusi net 11 įvarčių. Kaunietėms 7 įvarčius pelnė Gabija Vidūnaitė.

Anot vyriausiojo vilniečių trenerio Karolio Kaladinsko, jo auklėtinės sužaidė drausmingai, įvykdė tai, ką ir planavo, todėl ir pasiekė teigiamą rezultatą.

Po 11 įvarčių

Klaipėdos rankininkės namuose buvo įsuktos tikrojo viesulo iš Garliavos. HC „Garliava SM – Cascada“ ekipa 38:26 nugalėjo vietos rankininkes ir įsirašė dar vieną pergalę į savo sąskaitą. „Dragūno – Viesulo“ ekipoje išsiskyrė 11 įvarčių pelniusi Brigita Ivanauskaitė. Tokiu pačiu įvarčių skaičiumi pasižymėjo ir varžovių lyderė Laima Bernatavičiūtė.

Kitas moterų lygos turas prasidės jau šį šeštadienį, kur Vilniaus LEU „Šviesa – Eglė“ priims dar vieną iššūkį – Garliavos rankininkes, o Šiaulių „SM Dubysa – Salve“ kovos su Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ rankininkėmis.

Varžybų rezultatai