„Motor“ laukia kovos su lentelės kaimynais

2021-02-25

EHF Čempionų lygoje ketvirtadienio vakarą svarbias rungtynes žais Aideno Malašinsko atstovaujamas Zaporožės „Motor“ klubas, kuris namuose susitiks su Alborgo „Aalborg“ rankininkais.

a.malašinskas motorŠis susitikimas Gintaro Savukyno treniruojamai ukrainiečių ekipai išties svarbus kovojant dėl aukštesnės vietos grupėje.

Šiuo metu „Motor“ su 12 taškų yra ketvirtoje vietoje, o Alborgo klubas, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau, su tiek pat taškų – trečias. Visai šalia ir 11 taškų turinti Kylio THW ir Nanto HBC, kuri savo sąskaitoje turi 10 taškų.

Pagal atsinaujinusią sistemą į atkrintamąsias pateks visi 8 grupėje esantys klubai, tačiau aukštesnė vietą lemtų silpnesnį varžovą aštuntfinalio etape. Nors „Motor“ jau negali pakilti iki pirmų dviejų pozicijų, tačiau užėmus trečią arba ketvirtą vietas grupėje aštuntfinalyje klubas galėtų tikėtis kiek silpnesnių oponentų iš kitos grupės.

Danų klube rezultatyvumu šį sezoną išsiskiria Nikolajus Christensenas, kuris jau yra pelnęs 51 įvartį, Magnusas Saugstrupas yra surinkęs 46, o Lukas Sandellas – 37.

Tiesiogiai šias Čempionų lygos rungtynes 18.00 val. stebėkite portale lrt.lt

Varžybų rezultatai