„Motor“ Prancūzijoje sieks 4-osios pergalės iš eilės

2020-12-09

Lietuviškasis Zaporožės „Motor“ klubas tęsia pasirodymą EHF Čempionų lygos pirmenybėse. Trečiadienio vakarą Gintaro Savukyno treniruojamas ir Aideno Malašinsko atstovaujamas Ukrainos čempionų klubas išvykoje surems ginklus su Nanto „Nantes“ rankininkais.

gintaras savukynassPastaruoju metu „Motor“ komanda demonstruoja puikią formą ir sugrįžusi į rikiuotę po to, kai didžioji dalis ekipos žaidėjų sirgo koronavirusu, dar nesuklupo nė karto.

„Motor“ per pastarąsias kelias savaites du kartus įveikė Celės „Pivovarna Laško“ klubą bei šventė dramatišką pergalę prieš Zagrebo PPD komandą.

„Nantes“ klubas yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau ir šiuo metu su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais žengia vienu laipteliu žemiau nei Zaporožės rankininkai – 6-oje vietoje.

Vietiniame čempionate būsimi „Motor“ oponentai dalijasi 3–4 vietas su Limožo „Limoges“ komanda, o į priekį yra praleisti Paryžiaus PSG ir Jono Truchanovičiaus atstovaujamas Monpeljė „Montpellier“.

A.Malašinskas ir toliau išlieka vienu iš pagrindinių „Motor“ ginklų. Centro pozicijoje rungtyniaujantis uteniškis per sužaistas 5 Čempionų lygos mačus jau yra pelnęs net 29 įvarčius.

Tiesioginę „Motor“ ir „Montpellier“ rungtynių transliaciją 21:45 val. stebėkite portale lrt.lt

Varžybų rezultatai