„Motor“ sugrįžimas į Čempionų lygos kovas – tiesiogiai per LRT Plius

2020-10-28

Trečiadienio vakarą Zaporožės „Motor“ vėl sugrįžta į Čempionų lygos kovas. Dėl koronaviruso klubo viduje Ukrainos čempionai pajėgiausioje Europos lygoje nežaidė net 4 savaites.

aidenas malašinskas zaporožėKoronavirusas diagnozuotas buvo ir treneriui Gintarui Savukynui bei žaidėjui Aidenui Malašinskui, tačiau abu lietuviai jau yra pasiruošę kibti į darbus.

Savaitgalį „Motor“ jau netgi žaidė šalies pirmenybių rungtynes su „Donbas“ rankininkais ir šventė pergalę 38:25. G.Savukynas šiame susitikime jau vadovavo komandai, o A.Malašinskas  pasižymėjo 2 įvarčiais.

Į ritmą sugrįžtančiai „Motor“ lengva nebus. Sezonas Čempionų lygoje prasidėjo 3 pralaimėjimais iš eilės – nusileista Barselonos „Barcelona“, Olborgo „Handbold“ ir Vesprėmo „Telekom“ komandoms. Būtent paskutiniajame mače ukrainiečiams pavyko mesti rimčiausią iššūkį ir varžovams nusileista tik po atkaklios kovos – 34:37.

A.Malašinskas kol kas yra rezultatyviausias „Motor“ ekipos žaidėjas ir per tris pirmąsias rungtynes lietuvis į varžovų vartus kamuolį pasiuntė net 16 kartų.

Trečiadienį 19:45 „Motor“ išvykoje susitiks su Celjės „Pivovarna Laško“ klubu, kuris žaidė jau 5 mačus ir yra iškovojęs 1 pergalę bei patyręs 4 pralaimėjimus.

Susitikimą tiesiogiai bus galima stebėti LRT Plius kanalu.

Varžybų rezultatai