„Motor“ toliau neklumpa EHF Čempionų lygoje

2020-12-10

Užtikrintai EHF Čempionų lygoje ir toliau atrodo Gintaro Savukyno treniruojamas ir Aideno Malašinsko atstovaujamas Zaporožės „Motor“ klubas. Nanto mieste viešėję Ukrainos čempionai 32:31 (18:18) įveikė „Nantes“ rankininkus ir įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės.

Gintaras savukynas motorSusitikimą geriau pradėjo prancūzų klubas, kuris gana greitai susikūrė keturių įvarčių persvarą (8:4), o vėliau ją padidino ir iki penkių – 10:5. Vis tik „Motor“ nesutriko po sunkios mačo pradžios ir jau 25-ąją susitikimo minutę rezultatą išlygino – 15:15. Per likusias minutes komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, tačiau ilsėtis išėjo esant lygiam rezultatui – 18:18.

Antrajame kėlinyje taip pat didesnę dalį laiko priekyje buvo šeimininkų ekipa, tačiau šįkart solidesnės nei 2 įvarčių persvaros ji susikūrusi nebuvo. Pirmą kartą antroje mačo pusėje „Motor“ išsiveržė į priekį tik 55-ąją mačo minutę – 31:30. Nors „Nantes“ sugebėjo išlyginti rezultatą (31:31), tačiau lemiamą įvartį pelnė Barysas Pukhovskis, o prancūzai rezultato išlyginti taip ir neįstengė, tad „Motor“ šventė pergalę – 32:31.

A.Malašinskas šiame mače pasižymėjo 3 įvarčiais, o rezultatyviau už jį žaidė 7 surinkęs Večiaslavas Bokhanas, 5 pridėjęs Artemas Kazakevičius, po 4 pelnę Milošas Orbovičius bei Dmytro Gorina.

„Nantes“ klubui po 6 įvarčius pelnė Kirilas Lazarovas ir Aymericas Minne, 4 įmetė Valero Rivera Folchas.

Po šios pergalės „Motor“ su 4 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais yra ketvirtoje grupės vietoje. Juos lenkia be kluptelėjimų žengiantis „Barcelona“, „Telekom“ ir „Aalborg“.

Varžybų rezultatai