Naudingiausia LMRL pirmojo rato žaidėja K.Sparnauskaitė: „Patirtis rinktinėje pridėjo pasitikėjimo“

2019-11-04

Naudingiausia pirmojo rato Lietuvos moterų rankinio lygos žaidėja išrinkta Kauno rajono „Cascados – HC Garliava“ pusiau krašto žaidėja Karolina Sparnauskaitė.

Karolina SparnauskaitėPer trejas rungtynes aukščiausioje šalies moterų lygoje K.Sparnauskaitė pasižymėjo net 29 įvarčiais, o jos ekipa čempionatą pradėjo laimėdama dvejas rungtynes iš trijų.

Prieš prasidedant LMRL pirmenybėms garliavietė dar spėjo debiutuoti ir Lietuvos moterų rinktinėje.  Savojo šanso jauna ir perspektyvi rankininkė sulaukė išvykos rungtynėse su Juodkalnija.

Nors mėnesio žaidėjos apdovanojimas jai yra pirmasis karjeroje, tačiau šio asmeninio pripažinimo mergina per daug nesureikšmino.

„Visada smagu, kai tavo sunkų darbą įvertina. Tačiau jeigu ne Garliavos komandos merginos, jų pagalba aikštelėje ir palaikymas, nieko panašaus nebūčiau pasiekusi. Kiekvieną tokį apdovanojimą, nesvarbu, mano ar komandos draugės, vertinu ne kaip asmeninį pasiekimą, bet kaip Garliavos komandos laimėjimą“ – kalbėjo „Cascada-HC Garliavos SM“ žaidėja.

– Ar pasikeitė vaidmuo ekipoje naujajame sezone?

–  Ne, vaidmuo komandoje išliko toks pats kaip ir praeitą sezoną. Šiais metais tenka daugiau varijuoti per pozicijas aikštelėje, tačiau užduotys yra tos pačios.

– Kol kas pralaimėjote abejas rungtynes „ACME-Žalgirio“ ekipai. Kaip manai kokios to priežastys?

– Sunku pasakyti, kodėl taip yra. Kartojasi praeitų metų scenarijus, kuomet mes rungtynes pradedame geriau nei varžovės, susikoncentravusios, bet vėliau, likus iki varžybų galo apie 10 minučių, išbarstome turėtą pranašumą ir pralaimime. Gal dėl to, kad nesame fiziškai gerai pasiruošusios, pritrūksta jėgų, iš nuovargio pradedame skubėti, klysti. O mūsų varžovės yra patyrusios ir sugeba tuo pasinaudoti.

– Ar kažką pridėjo patirtis Lietuvos moterų rinktinėje?

– Taip, galbūt šiek tiek pridėjo daugiau pasitikėjimo savimi. Taip pat dar labiau padidėjo noras stengtis aikštelėje, įrodyti sau, kad galiu būti dar naudingesnė komandai, nei buvau iki šiol.

– Kokie tikslai šiame sezone keliami komandai?

– Žinoma, tik patys aukščiausi. Stengsimės kuo geriau pasirodyti Baltijos lygoje, pagerinti savo žaidimo kokybę. Taip pat atiduosime visas jėgas kovojant dėl LRF taurės ir žinoma apginti čempionių titulą.

– Ko dar trūksta šiuo metu Garliavos klubui?

– Manau labiausiai mums trūksta susižaidimo. Kol kas tikrai sunku „pajusti“ vienai kitą. Taip pat jaučiame fizinio pasiruošimo trūkumą. Visa tai ateis su laiku, svarbiausia dirbti ir siekti bendro tikslo.

– Kokie pačios artimiausi karjeros planai?

– Tikrai dar apie kitą sezoną nesusimąstau. Artimiausi tikslai yra kartu su visomis komandos draugėmis turėti maksimaliai puikų sezoną, kurį vainikuotų apgintas čempionių titulas.

Varžybų rezultatai