Naudingiausia pirmojo rato LMRL žaidėja laukia kovų su Lietuvos rinktinės apranga

2018-11-13

greta rinkevičiūtėPirmasis Lietuvos moterų rankinio lygos ratas įrodė, jog sezonas žada būti itin atkaklus. Nors po pirmųjų tarpusavio kovų lygoje lyderiauja praėjusių metų čempionės „ACME – Žalgiris“ rankininkės, tačiau ryškiausiomis spalvomis žibėjo ir Kauno raj. „Cascada – HC Garliava SM“ kairysis kraštas Greta Rinkevičiūtė. Ji buvo išrinkta naudingiausia pirmojo rato žaidėja.

Gretos Rinkevičiūtės atstovaujama „Cascada – HC Garliava“ per pirmąsias tris rungtynes iškovojo tik vieną pergalę – išvykoje įveiktos Vilniaus „Eastcon – Alandeko – Vichy“ merginos. Tai nesutrukdė Gretai dominuoti kiekvienos savaitės TOP7 rinkimuose, kur kairiojo krašto pozicijoje jai lygių dažniausiai nebūdavo. Net 30 įvarčių per tris mačus pelniusiai Gretai atiteko LMRL rėmėjo „Iittala“ įsteigtas prizas. Galingai Greta startavo ir antrajame moterų lygos rate – garliavietės savų žiūrovų akivaizdoje įveikė „Egle – SM Taurą“, o G. Rinkevičiūtė su 12 įvarčių vėl buvo rezultatyviausia rungtynių žaidėja.

Pati G. Rinkevičiūtė teigia, jog toks apdovanojimas ir pripažinimas jai buvo netikėtas. Šiuo metu garliavietė ne tik toliau tęsia puikų pasirodymą LMRL pirmenybėse, bet su nekantrumu laukia ir naujo starto su Lietuvos moterų rankinio rinktine.

Greta, buvai išrinkta geriausia LMRL pirmojo rato žaidėja. Kiek netikėtas buvo toks apdovanojimas?

Apdovanojimas tikrai buvo netikėtas. Kiekvienų rungtynių metu stengiausi padėti komandai kovojant dėl pergalių. Malonu, jog kažkas tai pastebėjo ir įvertino.

Sezoną pradėjote dviem nesėkmėmis, o dabar iškovojate jau antrą pergalę. Žaidimas po truputį gerėja?

Galbūt gerėja, pamažu prisitaikome viena prie kitos, atrandame savąjį žaidimą, bet tikrai dar yra kur tobulėti. Sezonas ilgas ir tikiuosi, jog stipriausios būsime svarbiausių kovų metų.

Prieš sezoną pasikeitė komandos vyriausiasis treneris. Ar pati pastebi kažkokių pokyčių treniruočių procese ar pačiame komandos žaidime?

Pati esmė nelabai pasikeitė, akcentuojami tie patys dalykai, tačiau dabar didesnis dėmesys skiriamas taktikai. Analizuojame savo klaidas, varžoves, stengiamės su kiekviena diena tobulėti ir judėti pirmyn.

Kokius tikslus šiam sezonui kelia Garliavos komanda?

Mūsų tikslas niekada nesikeičia – pirma vieta.

Prieš šį sezoną nemažai mūsų šalies rankininkių išvyko rungtyniauti į užsienį. Ar pati tokių planų dar neturi?

Į užsienį kol kas dar ne, turiu tam tikrų planų Lietuvoje. Šiuo metu koncentruojuosi į žaidimą savo dabartiniame klube ir su dideliu nekantrumu laukiu pasirodymo su Lietuvos rinktine.

Kalbant apie Lietuvos rinktinę. Netrukus laukia pasaulio čempionato atrankos kovos. Kokios mintys prieš šį svarbų startą?

Žinoma, kaip ir visos merginos, tikiuosi patekti toliau. Tikiu, jog šiemet tam turime dideles galimybes.

 

Varžybų rezultatai