Naujai ketverių metų kadencijai išrinktas LRF prezidentas D.Pasvenskas: artimiausias darbas bus paruošti paraišką Europos čempionato organizavimui

2020-06-06

Ketvirtadienį LRF ataskaitinės rinkiminės konferencijos metu antrajai prezidento kadencijai buvo išrinktas Donatas Pasvenskas, patvirtinti vykdomojo komiteto nariai bei du viceprezidentai.

VykdomasisVykdomajį LRF komitetą sudarys 7 nariai, atstovaujantys įvairias organizacijas bei grupes: Karolis Kaladinskas (Trenerių asociacija), Tadas Jansonas (Lietuvos rankinio lyga), Klaidas Janeika (Paplūdimio rankinio asociacija), Rita Urnikienė (moterų rankinis), Eglė Pupšienė (sporto mokyklos), Valdas Gecevičius (varžybų inspektorius),  Vaidas Mažeika (Teisėjų asociacija).

Nuo šiol LRF turės du viceprezidentus. Tokios pareigos patikėtos LRF partnerio „Fiskars group“ vyresniajai pardavimų vadovai Baltijos šalims Kristinai Keburei bei legendiniam rankinio treneriui profesoriui Antanui Skarbaliui.

Antrai ketverių metų prezidento kadencijai išrinktas D.Pasvenskas įvardijo pagrindinius pasiekimus per pastaruosius metus bei nubrėžė gaires, kurių LRF sieks laikytis artimiausiu metu.

„Džiaugiuosi, kad rankinio bendruomenė teigiamai įvertino pastarųjų ketverių metų federacijos darbą. Nuoširdžiai dėkoju ir už pasitikėjimą dar vienai kadencijai. Pastarieji ketveri metai tikrai nebuvo lengvi, kadangi galbūt nepavyko pasiekti išsvajotų sportinių rezultatų ir nuolatos tekdavo spręsti finansinius klausimus. Tačiau skolos mažėja, einame į priekį ir tikiuosi, kad per kitus ketverius metus pavyks galutinai atsikratyti skolų šleifo.

 Tikimės ir geresnių sportinių rezultatų – patekimo į Europos arba Pasaulio čempionatą. Mūsų rinktinė palengva kyla reitingo laipteliais ir manau realiai pretenduos į vietą jau artimiausiame Europos čempionate. Be abejo, tikimės ir gero moterų rinktinės žaidimo. Vienas iš pagrindinių tikslų ir darbų ateinančiais metais bus kokybiškai paruošti paraišką Lietuvoje surengti 2026 metų Europos čempionatą. Kaip jau buvo skelbta, Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos federacijos yra pasirašiusios ketinimų protokolą rengti šį čempionatą kartu. Sprendimas dėl jo šeimininkų bus priimtas 2021 metų lapkritį“, – teigė LRF prezidentas.

Varžybų rezultatai