Naujam sezonui besirengusi Roberta Ivanauskaitė patyrė traumą

2018-08-28

Naujam sezonui besirengusi viena talentingiausių Lietuvos rankininkių Roberta Ivanauskaitė prieš pat naujo sezono pradžią patyrė itin sudėtingą traumą. Vokietijos moterų Bundeslygoje turėjusi debiutuoti klaipėdietė draugiškų rungtynių metu nusitraukė abu kairės kojos kryžminius raiščius.

ivanauskaitė

Naują sezoną dvidešimtmetė rankininkė pasitiko su didelėmis viltimis. Praėjęs sezonas jai buvo pirmasis rungtyniaujant užsienyje, tačiau Danijoje Roberta Ivanauskaitė ilgai neužsibuvo ir jau šį sezoną turėjo persikelti į elitinę Vokietijos lygą. Viena iš Lietuvos rinktinės lyderių naujam sezonui kartu su „Neckarsulmer Sport Union“ pasirengimą naujam sezonui pradėjo dar liepos mėnesį. Po fizinio pasirengimo, daugybės įvairių testų Vokietijos aukščiausioje lygoje žaisianti ekipa pradėjo draugiškų rungtynių ciklą.

Vienų iš draugiškų rungtynių metu lietuvaitė ir patyrė sunkią kojos traumą. „Lotto cup“ trečiosiose rungtynėse Roberta Ivanauskaitė po metimo į vartus rungtynių tęsti nebegalėjo. Kaip teigė pati pusiau krašte rungtyniaujanti rankininkė apie savo traumos rimtumą suprato tą pačią akimirką: „Po metimo į vartus pajutau, kad kelias suvaikščiojo. Prognozės iškart buvo aiškios, o vakar atlikus išsamesnius tyrimus paaiškėjo, jog trūko kairės kojos abu kryžminiai raiščiai.“

Naujasis sezonas Robertai prasidėti turėjo jau rugsėjo 8 dieną, tačiau šiuo metu dar labai sunku pasakyti, kada ši rankininkė bus pajėgi vėl sugrįžti į aikštę.

Varžybų rezultatai