Naujovė – lipnus „Select“ rankinio kamuolys

2016-12-15

select-handball-maxi-grip_b2Pastaruosius du metus „Select“ kūrė ir tobulino naują savo gaminį – savaime lipnų rankinio kamuolį. Po dviejų metų darbo ką tik buvo pristatytas pirmasis toks pasaulyje lipnus „Maxi grip“ kamuolys.

Pagrindinis šio kamuolio skirtumas ir privalumas yra tas, jog žaidžiant juo nereikia naudoti jokių specialių tepalų, kamuolys prie žaidėjo rankos limpa savaime. Tiek žaidėjai, tiek treneriai, kurie jau išbandė šį kamuolį vienareikšmiškai sutiko, jog jis pilnai tinkamas žaisti rankiniui, o vienas iš pagrindinių jo privalumų yra tas, jog po žaidimo šiuo kamuoliu, parketas nusivalo, kur kas paprasčiau nei žaidžiant senuoju principu.

Dar vienas šio kamuolio skirtumas yra tas, jog gaudant kamuolys limpa prie rankos, tačiau jį išmetant ant rankos nelieka jokių klijų pėdsakų.

Kamuolio valymas rungtynių metu ar po jų, taipogi yra paprastas ir nesudėtingas. Nešvarumai, kurie prilimpa prie kamuolio žaidimo metu, yra nesunkiai pašalinami valant jo paviršių. Vis dėlto žaidimo metu kamuoliui sušlapus nuo prakaito, jo sukibimo savybės šiek tiek suprastėja, todėl rungtynių metu yra patariama jį karts nuo karto nusausinti.

Šis naujasis „Maxi grip“ kamuolys kol kas yra siūlomas vaikų ir mėgėjų rankinio varžybose, kuriose dažnai draudžiama naudoti tepalą, todėl ši naujovė čia gali tapti puikia alternatyva. Tuo tarpu profesionaliame lygyje manoma, jog dabartinė sistema vis dar yra pati veiksmingiausia.

Varžybų rezultatai