Norvegai atsirevanšavo baltarusiams, o latvių nuo netikėtos nesėkmės neišgelbėjo ir D.Krištopanas

2021-01-09

2022 metų Europos rankinio čempionato atrankos varžybose pralaimėjimus patys dvi mūsų kaimynės. Baltarusijos rinktinė 19:27 (10:11) turėjo pripažinti norvegų pranašumą, o latviai 17:28 (8:13) nusileido italams.

37d58edc-c65f-488f-a877-625b95e505ddPraėjusio Europos čempionato finaliniame etape žaidusi Latvijos rinktinė kiek netikėta nesėkme išvykoje pradėjo atranką į 2021 metų pirmenybes. Itin blankų žaidimą puolime demonstravę kaimynai nusileido grupės autsaidere laikytai Italijos komandai.

Latvių neišgelbėjo ir didžiausia šios rinktinės žvaigždė Dainis Krištopanas, kuris pasižymėjo vos 1 tiksliu metimu į vartus. Daugiausiai įvarčių Latvijai pelnė Endijus Kusneras, kurio sąskaitoje 5 tikslūs metimai.

Italus į priekį vedė po 6 įvarčius įmetę Andrea Parisini ir Thomas Bartoli, 4 pridėjo Gianluca Dapiranas.

Toje pačioje grupėje varžosi ir kita mūsų kaimynė Baltarusijos rinktinė, kuri namuose norvegus šiame atrankos cikle jau buvo įveikusi. Vis tik pakartoti sėkmės išvykoje jiems nepavyko.

Norvegai savo gynyba surakino Baltarusijos rankininkus ir leido šiems įmesti vos 19 įvarčių. Nors patys norvegai taip pat nebuvo itin rezultatyvūs, tačiau šventė pergalę 27:19.

Rezultatyviausias baltarusių gretose buvo „Motor“ ekipoje rungtyniaujantis Barysas Pukhovskis, įmetęs 9 įvarčius, Julianas Hirykas pridėjo 6.

Norvegams 9 įvarčius įmetė Sebastianas Bartholdas,  Akselis Hogenas surinko 7, Thomasas Boilesenas įmetė 6.

Nors visos 4 komandos yra sužaidusios skirtingą rungtynių kiekį, tačiau ryškėja grupės kontūrai. Norvegai turi 2 pergales ir 1 pralaimėjimą, Baltarusiai vienerias rungtynes laimėjo, vienerias pralaimėjo, italai laimėjo vieninteles žaistas rungtynes, o latviai vieninteles – pralaimėjo.

Varžybų rezultatai