Nukeliamos 9 Europos čempionato atrankos rungtynės

2020-11-03

Lapkričio 4 dieną 21:45 val. Lietuvos rankinio rinktinė išvykos rungtynėmis su Islandijos rinktine pradeda kelią į 2022 metų Europos rankinio čempionatą.

Kaip skelbėme Lietuvos rinktinė šiame mače versis be Jono Truchanovičiaus, Gerdo Babarsko, Beno Petreikio, Tado Stankevičiaus ir Luko Gurskio.

Vis tik ir Islandijos nacionalinėje ekipoje yra nuostolių. Rinktinei nepadės Odduras Gretarssonas, Olafuras Gudmundsonas, Arnoras Gunnarssonas, Sigvaldis Gudjansonas.

Nors abi rinktinės turi rimtų nuostolių dėl koronaviruso pandemijos, tačiau mačas, kaip numatyta įvyks trečiadienį 21:45.

Dėl situacijos visoje Europoje iš viso jau dabar yra nukeltos net 8 pirmojo ciklo rungtynės: Prancūzija – Belgija, Belgija – Serbija, Prancūzija – Graikija, Čekija – Farerų salos, Farerų salos – Čekija, Islandija – Izraelis, Baltarusija – Italija, Norvegija – Latvija, Lenkija – Olandija.

Europos čempionato atrankos varžybų paskutiniajame etape dalyvauja 32 rinktinės, suskirstytos į 8 grupes po 4 komandas. Į Europos čempionatą pateks visų grupių pirmosios dvi rinktinės bei 4 geriausios trečiąsias vietas užėmusios komandos.

Be Islandijos rinktinės, Lietuvos varžovėmis dar yra Izraelio ir Portugalijos komandos. Būtent su pastarąja rinktine Lietuva sekmadienį susitiks namuose Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Visas Lietuvos rinktinės atrankos į 2022 metų Europos rungtynes tiesiogiai bus galima stebėti LRT Plius kanalu.

Lietuvos rinktinė

Lietuvos rinktinė

Varžybų rezultatai