Nukeltas merginų iki 16 Europos paplūdimio rankinio čempionatas

2020-08-12

Praėjusį savaitgalį Pasvalyje rinkosi kandidatės į Lietuvos merginų U16 paplūdimio rinktinę. Viso stovykloje dalyvavo net 34 sportininkės.

paplūdimio rankinisMerginos ruošėsi Europos čempionatui, kuris turėjo vykti rugsėjo 24–27 dienomis Italijoje. Vis tik Europos rankinio federacija (EHF) šias varžybas nukėlė kitiems metams.

Nepaisant to, kad pagrindinių varžybų reikės palaukti, vyriausiasis rinktinės treneris Karolis Kaladinskas džiaugėsi merginų nusiteikimu ir tuo, kad konkurencija darosi vis didesnė.

„Džiugu matyti tokį didelį kiekį panašaus lygio merginų, kurios jau tikrai geba žaisti paplūdimio rankinį. Šiuo metu jau yra likę 20 kandidačių, tačiau tokios konkurencijos į pozicijas dar niekada nesame turėję ir šiuo metu dar tikrai sunku pasakyti, kas patektų į pagrindinę sudėtį.

Merginos į stovyklą atvyko jau pasiruošusios fiziškai, kadangi artėja jaunimo čempionatų finaliniai etapai. Matosi, kad tikrai dauguma jų jau įeidinėja į formą“, – pasakojo vyr. treneris.

K.Kaladinskas tikino, kad labai svarbu, jog merginos šiuo metu dar gaus ir šiek tiek žaidybinės praktikos.

„Dabar vyks varžybos Klaipėdoje, kur dalyvaus nemaža dalis kandidačių. Rugsėjo mėnesį Vilniuje taip pat planuojame startuoti“, – artimiausiais planais dalinosi treneris.

Šią vasarą Europos moterų paplūdimio rankinio čempionate turėjo debiutuoti ir mūsų šalies rinktinė, tačiau kaip ir daugelis kitų EHF varžybų šios pirmenybės taip yra atšauktos.

Varžybų rezultatai