P.Babarskas keliasi rungtyniauti į Vokietiją

2021-04-16

Nuo kito sezono Povilas Babarskas keliasi rungtyniauti į Vokietiją. 32 metų 200 cm ūgio kairysis pusiau kraštas prisijungs prie „Grosswallstadt“ klubo, besivaržančio antroje pagal stiprumą Vokietijos lygoje.

P. Babarskas

Lietuvis su vokiečių klubu pasirašė kontraktą iki 2024 metų ir jis klube pakeis išvykstantį Larsą Spiesą.

Klubo generalinis direktorius Stefanas Wustas, komentuodamas kontrakto pasirašymą, akcentavo P.Babarsko fizines savybes ir jo sukauptą patirtį.

„Povilas yra aukštas ir labai stiprus fiziškai žaidėjas, turintis nemažai tarptautinės patirties. Iš jo tikimės svaraus indėlio, stiprinant mūsų komandos gynybą“, – kalbėjo vokietis.

Tuo tarpu sporto direktorius Michaelas Spatzas išskyrė ir lietuvio gebėjimą kalbėti vokiškai.

„Povile randame viską, ko ieškojome – jis atitinka visus mūsų reikalavimus. Tai žaidėjas, turintis daug patirties ir gerai mokantis vokiečių kalbą. Tikimės, kad jo fizinės galimybes leis mums užlopyti pagrindines skyles gynyboje“, – teigė M.Spatzas.

Karjerą P.Babarskas pradėjo Kauno „Granito“ klube, vėliau rungtyniavo Austrijos ir Slovėnijos klubuose. Su Celjės „Pivovarna Lasko“ ekipa ir „Granitu“ lietuvis yra sukaupęs ir EHF Čempionų lygos patirties. Šiuo metu lietuvis rungtyniauja Bregenco „Bregenz“ klube Austrijos aukščiausioje lygoje.

Naujasis lietuvio klubas antroje Vokietijos lygoje šiuo metu savo sąskaitoje turi 27 taškus ir tarp 19 komandų užima 7 poziciją.

Varžybų rezultatai