P.Babarskas pratrūko, bet jo komanda sensacijos nesukūrė

2015-10-22

Povilas BabarskasPovilą Babarską ir jo komandos draugus iš Celės „Pivovarna Laško“ nuo sensacingos pergalės Čempionų lygoje skyrė kelios minutės. Vis dėlto rungtynių pabaigoje jauna Celės komanda neatlaikė lemiamo varžovų šturmo ir trečiadienį išvykoje 32:35 (14:16) pralaimėjo turtingiausiam Vokietijos klubui „Kiel“.

Keliuose praėjusiuose mačuose dažniausiai šalia tikslo šaudydavęs P.Babarskas pagaliau suderino taikiklį ir įmetė 5 įvarčius. Per penkerias iki tol žaistas Čempionų lygos rungtynes lietuvis buvo pasižymėjęs tiek pat kartų – 5.

Trečiadienį Celės rankininkai 54-ąją min. dar pirmavo 31:28. Tačiau pabaigoje labiau patyrę varžovai žaidė kiečiau ir tiksliau, įmetė 6 įvarčius iš eilės ir užsitikrino teigiamą rezultatą.

9,5 mln. eurų biudžetą turintis „Kiel“ yra turtingiausias Vokietijos klubas. Europoje storesnę piniginę turi tik Paryžiaus PSG, kuriam „Pivovarna Laško“ pralaimėjo praėjusį savaitgalį.

Penktąjį iš eilės pralaimėjimą patyrusi „Pivovarna Laško“ per 6 rungtynes surinko 2 taškus ir A grupėje tarp aštuonių komandų užima septintąją vietą. „Kiel“ turi 8 taškus ir yra trečias. Grupėje pirmauja Vespremo MVM (9 taškai) ir Paryžiaus PSG (8 taškai), bet šios ekipos kol kas žaidė tik po 5 rungtynes.

Kitos A grupės komandos šeštojo turo rungtynes žais šeštadienį ir sekmadienį. Po to Čempionų lygoje bus paskelbta nedidelė pertrauka, per kurią Europos šalių rinktinės kovos pasaulio pirmenybių atrankos turnyre.

Celės komanda kitas Čempionų lygos rungtynes žais lapkričio 15 dieną namie su Vespremo MVM klubu.

Varžybų rezultatai