Paaiškėjo jaunių LRF taurės finalo ketverto dalyviai

2019-12-14

mainlogoLietuvos rankinio federacijos (LRF) jaunimo ir jaunių iki 2002 metų gimimo taurės varžybose sužaisti ketvirtfinalio mačai, po kurių paaiškėjo finalo ketverto dalyvės.

Pirmojoje poroje susitiko Varėnos SC ir Panevėžio KKSC ekipos. Pirmosiose rungtynėse Varėnoje šeimininkai šventė pergalę 37:32 ir susikrovė 5 įvarčių persvarą, tačiau jos varėniškiams nepakako. Atsakomąsias rungtynes Panevėžio vaikinai laimėjo 31:21 ir žengė į pusfinalio etapą.

Vietą pusfinalyje iškovojo Molėtų KKSC ekipa, kuri pirmosiose rungtynėse namuose 34:30 nugalėjo Kauno SM „Tauro“ 2 komandą. Atsirevanšuoti kauniečiai neįstengė ir namuose. Kaune vykusiose rungtynėse Molėtų klubas taip pat buvo stipresnis – 28:25.

Be didesnio vargo vietą tarp 4 stipriausių ekipų iškovojo Vilniaus SM „Tauras“, kuris išvykoje pirmosiose rungtynėse 43:30 nugalėjo Pasvalio SM ekipą. Antrasis susitikimas Vilniuje jau tebuvo daugiau formalumas ir šiame mače vilniečiai dar kartą įrodė savo pranašumą – 45:29.

Gana nesunkiai ketvirtfinalio barjerą įveikė Alytaus SRC rankininkai, kurie jau išvykoje 39:31 pranoko Kauno SM „Tauro“-1 rankininkus. Antrajame mače prie savųjų žiūrovų Alytaus klubas kauniečius nugalėjo ir antrą kartą – 37:24.

Ketvirtfinalio kovas laimėję į finalo ketvertą žengė Vilniaus SM „Tauro“, Panevėžio KKSC, Molėtų KKSC ir Alytaus SRC ekipos.

Varžybų rezultatai