Paaiškėjo LRF taurės pusfinalio poros

2019-02-05

Antradienį Lietuvos rankinio federacijoje (LRF) buvo ištraukti 2018-2019 metų taurės finalo ketverto burtai. Savo varžovus sužinojo ne tik visų amžiaus grupių rankininkai, bet ir pajėgiausios šalies vyrų ir moterų rankinio ekipos.

acme čempionės

Intriguojantis moterų pusfinalis

Burtai lėmė, jog praėjusių metų čempionės „ACME – Žalgiris“ rankininkės pusfinalio etape susitiks su Klaipėdos „Dragūno – Viesulo“ merginomis. Klaipėdietės ketvirtfinalio etape po atkaklios dviejų rungtynių serijos eliminavo Šiaulių SC „Dubysos“ merginas ir prasibrovė tarp keturių stipriausių moterų klubų.

Šiuo metu aukščiausioje moterų lygoje pirmaujančios žalgirietės net septynis kartus iš eilės tapo LRF taurės nugalėtojomis. Pernai finale „ACME – Žalgiris“ merginos įveikė pastarųjų kelių metų pagrindines savo konkurentes – „Cascada – HC Garliava SM“ merginas.

Didelės intrigos galima tikėtis antrajame pusfinalyje, kuriame susitiks Vilniaus „Eglės – SM Tauro“ merginos ir „Cascada – HC Garliava SM“ ekipa. Šį sezoną vilnietės aukščiausioje moterų lygoje lenkia varžoves iš Garliavos bei laimėjo dvi iš trijų tarpusavio akistatų LMRL.

„Granitas – Karys“ sieks apginti trofėjų

granitas karys cempionaiKauno „Granito – Kario“ rankininkai šį sezoną užtikrintai žygiuoja Lietuvos rankinio lygoje ir ten rikiuojasi pirmoje vietoje. Jie į Uteną atvyks ginti praėjusiais metais Alytuje iškovoto titulo. Pirmuoju jų varžovu pusfinalyje taps šįmet buvusiu „Granito – Kario“ lyderiu Vaidu Drevinsku pasipildęs HC „Vilnius“. Lygiai prieš du metus Garliavoje sostinės klubas vykusiame pusfinalyje jau yra eliminavęs legendinę Kauno ekipą, tad šiame pusfinalyje matysime principinį revanšinį Vilniaus ir Kauno ekipų susitikimą.

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai pusfinalyje susitiks su Kauno „Ąžuolo – KTU“ ir Vilniaus VHC „Šviesos“ poros nugalėtoju. Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse LRF varžybų vykdymo komisijos sprendimu buvo užfiksuotas techninis pralaimėjimas Vilniaus VHC „Šviesa“ ekipai dėl diskvalifikuoto žaidėjo registravimo rungtynėms, tad antrasis šios pusfinalio poros dalyvis bus patvirtintas po oficialaus sprendimo įsigaliojimo.

Taurės varžybos atkeliauja į Uteną

LRF taurės finalo ketverto varžybos praėjusiais metais vykusios Alytuje, šiemet bus surengtos Aukštaitijoje – Utenoje. LRF prezidentas Donatas Pasvenskas džiaugėsi galimybe vieną didžiausių rankinio švenčių organizuoti būtent šiame mieste garsėjančiame puikiomis rankinio tradicijomis: „Džiugu tokį renginį vykdyti Utenoje, kuri nuo seno garsėja puikiomis rankinio tradicijomis ir mūsų šaliai davė tokius nuostabius rankininkus kaip Aidenas Malašinskas, Giedrius Morkūnas ar Mindaugas Urbonas. Utenoje gyvena daug rankinio mylėtojų bei entuziasto, o šio miesto vyrų klubas žaidžia ir aukščiausioje šalies rankinio lygoje. Tikime, jog kartu su Utenos rankinio entuziastais surengsime puikią ir įsimintiną šventę visai Lietuvos rankinio bendruomenei.“

Jaunimo pusfinalių poros

Vaikinai 2003 g.m.

Kauno SM „Tauras“ – Alytaus SRC;

Panevėžio KKSC – Vilniaus SM „Tauras“.

Merginos 2003 g.m.

Šiaulių SG-SC „Dubysa“ – Kauno rajono SM;

Pasvalio SM – Alytaus SRC.

Vaikinai 2001 g.m.

Utenos DSC – Panevėžio KKSC;

Pasvalio SM – Kauno rajono SM.

Varžybų rezultatai