Paaiškėjo LRF taurės pusfinalių poros

2021-01-18

Pirmadienį Garliavoje buvo ištraukti 2021 metų Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės finalo ketverto burtai.

Laurynas Palevičius taurėJie lėmė, kad moterų pusfinaliuose susitiks Šiaulių „SC Dubysa“-ŠSG su Kauno „ACME-Žalgiriu“, o Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ susigrums su Vilniaus „Eglės“ merginomis. Įdomu tai, kad praėjusiais metais Garliavos ir Vilniaus rankininkės tarpusavyje žaidė taurės finale ir tuomet pergalę šventė Kauno rajono merginos.

Pirmajame vyrų pusfinalyje išvysime HC „Vilniaus“ ir Kauno „Granito-Kario“ komandų kovą. Tai jau ne pirmas kartas, kai šios dvi komandos susiduria pusfinalio etape. 2017 metais tarpusavio kovą Garliavoje laimėjo vilniečiai, o 2019 pergalę jau šventė Kauno klubas. Antrajame pusfinalyje savo varžovų laukia titulą ginantys Vilniaus VHC „Šviesos“ rankininkai. Jie susitiks su Klaipėdos „Dragūno“ ir Alytaus „Varsos-Stronglaso“ poros nugalėtoju. Šios komandos savo ketvirtfinalio rungtynes sužais jau ateinantį savaitgalį.

LRF taurės finalo ketverto varžybos vasario 5–7 dienomis vyks Garliavoje. Nors žiūrovai į susitikimus įleidžiami nebus, tačiau tiek visos pusfinalio, tiek finalo kovos bus transliuojamos tiesiogiai.

Varžybų rezultatai