Pasaulio čempionate Japonijoje paaiškėjo pusfinalio dalyvės

2019-12-11

Japonijoje vykstančiame pasaulio moterų rankinio čempionate paaiškėjo visos 4 pusfinalio dalyvės. Prie kiek anksčiau vietą ketverte užsitikrinusios Rusijos prisijungė Ispanijos, Nyderlanų ir Norvegijos rinktinės.

women handball

Pusfinaliai vyks jau šį penktadienį, o juose susitiks Rusijos ir Nyderlandų rinktinės bei Norvegijos ir Ispanijos komandos.

Paskutiniąją antrojo etapo dieną Rusijos rinktinė nėt 36:26 nugalėjo Ispanijos rankininkes, kurios buvo Lietuvos rinktinės varžovėmis praėjusioje Europos čempionato atrankoje. Visas pergales iškovojusi Rusija grupėje užėmė pirmąją vietą, ispanės liko antros. Pastarąsias iš antrosios vietos grupėje galėjo išstumti švedės, tačiau jos 23:26 nusileido neseniai Lietuvoje viešėjusioms Juodkalnijos merginoms, kurios liko trečios, švedės užėmė ketvirtą vietą, penktos liko japonės, o šeštoje vietoje rumunės.

Kitoje grupėje nė viena rinktinė nebuvo rami dėl savo vietos pusfinalyje. Pirmąją vietą gupėje užėmė norvegės, kurios 32:29 nugalėjo vokietes. Ši norvegių pergalė leido į pusfinalį žengti ir Nyderlandų merginoms, kurios 40:33 pranoko Pietų Korėjos rinktinę. Trečios liko serbės, kurios paskutiniajame mače lygiosiomis 26:26 sužaidė su Danija. Progą į pusfinalį patekti paleidę vokietės liko ketvirtos, danės užėmė penktają vietą, o Pietų korėjos rankininkės liko šeštos.

Varžybų rezultatai