Pasaulio čempionato pusfinalių spėlionė! Audinga Kniubaitė prieš Gintarą Cibulskį!

2017-01-26

Jau šiandien pasaulio rankinio čempionate prasideda pusfinalio varžybų etapas. Tarp keturių stipriausių pasaulio rinktinių pateko ir dvi lietuviams puikiai pažįstamos komandos – Prancūzija ir Norvegija. Dar šį rudenį atrankoje į Europos čempionatą Lietuvos vyrų rinktinė stojo į kovą su šiomis elitinėmis rinktinėmis ir vieną iš jų privertė aikštę palikti nuleistomis galvomis. „Siemens“ arenoje lietuvaičiai šventė pergalę prieš norvegus rezultatu 32:29.

Jau šiandien 21:45 val. Pirmenybių šeimininkai bei favoritai prancūzai stoja į kovą su ambicinga ir daug ką maloniai nustebinusia Slovėnijos rankinio rinktine. Rytoj tuo pačiu laiku prasidės Norvegijos bei Kroatijos pusfinalio rungtynės. Lietuvos vyrų rankinio rinktinės kapitonas Gintaras Cibulskis bei moterų rinktinės senbuvė Audinga Kniubaitė pabandė nuspėti šių dviejų pusfinalių baigtis.

Turi kitokią nuomonę nei mūsų nacionalinių rinktinių žaidėjai? Užsuk į rankinis facebook kanalą ir išreikšk savo nuomonę ten! Tiksliausiai abiejų pusfinalio rezultatus nurodžiusio rankinio gerbėjo laukia mūsų įsteigti prizai!

konkursasAudinga Kniubaitė

Prancūzija 23: 19 Slovėnija

Prancūzija kietas riešutėlis. Viso čempionato metu jie demonstruoja puikų žaidimą ir palaikomi savų sirgalių turi prasibrauti į finalą.

Norvegija 20:16 Kroatija

Širdis taip jaučia! Šiame pusfinalyje pasikliaunu moteriška nuojauta, nes nuspėti rungtynių baigti tokiose rungtynėse praktiškai neįmanoma, viską lems smulkmenos ir mažos detalės.

Gintaras Cibulskis

Prancūzija 27:23 Slovėnija

Prancūzija šiuo metu demonstruoja geriausią rankinį pasaulyje, tuo visai neseniai galėjom įsitikinti ir savu kailiu. Aišku norėtųsi, jog slovėnams pavyktų iškovoti pergalę, būtų šiokia tokia sensacija, tačiau vertinant realiai Prancūzija yra neabejotina šio pusfinalio favoritė.

Kroatija 30:24 Norvegija

Kroatija yra tiesiog stipresnė komanda. Aišku, ne visada laimi stipresni, tačiau finalas turėtų būti Kroatija prieš Prancūziją, o ar taip nutiks sužinosime jau visai netrukus.

 

 

Varžybų rezultatai