Pasaulio moterų čempionate – neįtikėtinų trilerių diena

2015-12-17

Tokių įtemptų ketvirtfinalio kovų, kurios vyko Danijoje vykstančiame pasaulio moterų rankinio čempionate, nesitikėjo turbūt net ir didžiausių intrigų mėgėjai. Į pusfinalius prasibrovė Lenkija, Nyderlandai, Rumunija ir Norvegija.

Net trys dvikovos baigėsi vieno įvarčio skirtumu. Krito ir iki šiol visas rungtynes laimėjusi Rusijos rinktinė.

Nyderlandų rinktinė 28:25 įveikė prancūzes. Jos pusfinalyje susitiks su Lenkijos rinktine, kuri 21:20 įrodė savo pranašumą prieš ruses.

Kitame pusfinalyje susitiks dvi rinktinės, su kuriomis Lietuvos moterų rinktinė žaidžia vienoje grupėje atrankoje į Europos čempionatą. Norvegės palaužė Juodkalnijos pasipriešinimą 26:25, o rumunės įveikė šeimininkes danes – 31:30. Šiose rungtynėse prireikė ir pratęsimo.

Įdomi detalė ta, kad iš keturių į pusfinalį patekusių ekipų, tik olandės buvo laimėjusios savo grupės kovas. B grupėje jos už savęs paliko ir Lenkijos rinktinę, kuri liko trečia. Šių ekipų pirmoji dvikova šiame čempionate baigėsi rezultatu 31:20.

Norvegija ir Rumunija taip pat žaidė vienoje grupėje. Norvegės atkrintamąsias varžybas pradėjo užėmusios D grupėje antrąją, o rumunės – ketvirtąją. Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi 26:22 norvegių naudai.

Pusfinaliai bus žaidžiami penktadienį, finalai – sekmadienį.

Varžybų rezultatai